Notebookcheck Logo

NVIDIA GeForce GTX 485M SLI

NVIDIA GeForce GTX 485M SLI

-

GeForce GTX 400M Rodzina

GeForce GTX 485M SLI 768 @ 0.58 GHz256 bit @ 1500 MHz
GeForce GTX 470M SLI 576 @ 0.54 GHz192 bit @ 1250 MHz
GeForce GTX 480M SLI 704 @ 0.43 GHz256 bit @ 1200 MHz
GeForce GTX 460M SLI 384 @ 0.68 GHz192 bit @ 1250 MHz
GeForce GTX 485M 384 @ 0.58 GHz256 bit @ 1500 MHz
GeForce GTX 470M 288 @ 0.54 GHz192 bit @ 1250 MHz
GeForce GTX 480M 352 @ 0.43 GHz256 bit @ 1200 MHz
GeForce GTX 460M 192 @ 0.68 GHz192 bit @ 1250 MHz
Nazwa roboczaN11E-GTX-A1
ArchitekturaFermi
Potoki768 - ZJC
Zegar rdzenia575 MHz
Zegar jednostek cieniujących1150 MHz
Zegar pamięci1500 MHz
Magistrala256 bit
Typ pamięciGDDR5
Maks. pamięci2x2048 MB
Pamięć współdzielonanie
APIDirectX 11, Shader 5.0
Pobór prądu100 W
Technologia40 nm
Wielkość laptopaduży
Data premiery06.01.2011
Witryna producentawww.nvidia.com

Testy

3DMark 11 - 3DM11 Performance Score
5468 Points (8%)
3DMark 11 - 3DM11 Performance GPU
5334 Points (5%)
171.8 -97%
...
AMD Radeon RX Vega 7
5054 -5%
5134 -4%
Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
5175 -3%
5185 -3%
AMD Radeon RX Vega 11
5213 -2%
5235 -2%
5277 -1%
5305 -1%
NVIDIA Quadro M1200
5310 0%
NVIDIA GeForce GTX 485M SLI
5334
5345 0%
5388 1%
5445 2%
5515 3%
5542 4%
5673 6%
5885 10%
AMD Radeon RX Vega 8 (Ryzen 4000/5000)
5910 11%
5939 11%
...
59943 1024%
max:
106023 1888%
0%
100%
3DMark Vantage
3DM Vant. Perf. total +
3DMark Vantage - 3DM Vant. Perf. total
min: 24816     avg: 24830     median: 24830 (7%)     max: 24844 Points
3DM Vant. Perf. GPU no PhysX +
3DMark Vantage - 3DM Vant. Perf. GPU no PhysX
min: 23082     avg: 23092     median: 23092 (13%)     max: 23102 Points
62 -100%
...
20575 -11%
20876 -10%
21102 -9%
Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs
21384 -7%
21394 -7%
NVIDIA Quadro P1000
21687 -6%
NVIDIA GeForce MX450
21740 -6%
21759 -6%
22986 0%
NVIDIA GeForce GTX 485M SLI
23092
23936 4%
23989 4%
24205 5%
24335 5%
24457 6%
24558 6%
24697 7%
24915 8%
25270 9%
...
132443 474%
max:
170928 640%
0%
100%
3DMark 05 - 3DMark 05 - Standard
29690 Points (33%)
3DMark 06 3DMark 06 - Standard 1280x1024 +
3DMark 06
min: 23286     avg: 23415     median: 23415 (31%)     max: 23544 Points
Unigine Heaven 2.1 - Heaven 2.1 high
78.5 fps (15%)
SPECviewperf 11
specvp11 snx-01 +
specvp11 tcvis-02 +
specvp11 sw-02 +
specvp11 proe-05 +
specvp11 maya-03 +
SPECviewperf 11 - specvp11 maya-03
7.4 fps (6%)
specvp11 lightwave-01 +
specvp11 ensight-04 +
specvp11 catia-03 +
Cinebench R10 Cinebench R10 Shading (32bit) +
Cinebench R11.5 Cinebench R11.5 OpenGL 64 Bit +
Cinebench R11.5 - Cinebench R11.5 OpenGL 64 Bit
44.8 fps (16%)
- Zakres wyników testów referencyjnych dla tej karty graficznej
- Średnia wartość wyników testów referencyjnych dla tej karty graficzne
* Smaller numbers mean a higher performance

Testy gier

Zamieszczone niżej wyniki pochodzą z testów zrecenzowanych laptopów. Należy pamiętać, że osiągi poszczególnych konfiguracji zależą od zastosowanej pamięci własnej karty (VRAM), zegarów karty (mogą być różne), procesora, ustawień systemu, sterowników i wersji systemu operacyjnego. Tym samym uzyskane wyniki nie muszą być reprezentatywne dla wszystkich laptopów wyposażonych w daną kartę graficzną. By uzyskać szczegółowe informacje o wynikach testów, należy kliknąć na podaną wartość liczbową (fps, czyli kl/s).

low 800x600
167  fps    + Porównaj
med. 1024x768
125.1  fps    + Porównaj
high 1360x768
128.4  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
119  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Fifa 11

Fifa 11

2010
low 800x600
638  fps    + Porównaj
med. 1024x768
426.6  fps    + Porównaj
high 1360x768
307.3  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
199.2  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Mafia 2

Mafia 2

2010
low 800x600
145.3  fps    + Porównaj
med. 1024x768
139.5  fps    + Porównaj
high 1360x768
132.4  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
102.2  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
low 1024x768
323.8  fps    + Porównaj
med. 1360x768
105.3  fps    + Porównaj
high 1360x768
94.8  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
65.9  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
low 800x600
149.6  fps    + Porównaj
med. 1360x768
141  fps    + Porównaj
high 1600x900
89.4  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
31.4  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach high.
low 1024x768
198.2  fps    + Porównaj
med. 1366x768
192.4  fps    + Porównaj
high 1366x768
168.6  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
96.8  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
low 800x600
361.4  fps    + Porównaj
med. 1024x768
212.5  fps    + Porównaj
high 1366x768
190.1  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
142  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Risen

Risen

2009
low 800x600
189.2  fps    + Porównaj
med. 1024x768
157.5  fps    + Porównaj
high 1366x768
142.7  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
109.1  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Resident Evil 5

Resident Evil 5

2009
low 800x600
202.6  fps    + Porównaj
high 1360x768
143.7  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach high.
Need for Speed Shift

Need for Speed Shift

2009
med. 1024x768
138.6  fps    + Porównaj
high 1366x768
139  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
126  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Colin McRae: DIRT 2

Colin McRae: DIRT 2

2009
low 800x600
234.9  fps    + Porównaj
med. 1024x768
197.6  fps    + Porównaj
high 1360x768
177.2  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
114.3  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Anno 1404

Anno 1404

2009
low 1024x768
228.2  fps    + Porównaj
ultra 1280x1024
138.9  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
F.E.A.R. 2

F.E.A.R. 2

2009
low 800x600
283.8  fps    + Porównaj
med. 1024x768
202.4  fps    + Porównaj
high 1280x1024
195.9  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
154.3  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Crysis - GPU Benchmark

Crysis - GPU Benchmark

2007
low 1024x768
158.2  fps    + Porównaj
med. 1024x768
92.8  fps    + Porównaj
high 1024x768
76.7  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
43.3  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
Crysis - CPU Benchmark

Crysis - CPU Benchmark

2007
low 1024x768
209.5  fps    + Porównaj
med. 1024x768
96.7  fps    + Porównaj
high 1024x768
78.6  fps    + Porównaj
ultra 1920x1080
41.4  fps    + Porównaj
» Na wszystkich testowanych laptopach grywalna przy ustawieniach ultra.
lowmed.highultraQHD4K
Call of Duty: Black Ops167125.1128.4119
Fifa 11638426.6307.3199.2
Mafia 2145.3139.5132.4102.2
StarCraft 2323.8105.394.865.9
Metro 2033149.614189.431.4
Battlefield: Bad Company 2198.2192.4168.696.8
CoD Modern Warfare 2361.4212.5190.1142
Risen189.2157.5142.7109.1
Resident Evil 5202.6143.7
Need for Speed Shift138.6139126
Colin McRae: DIRT 2234.9197.6177.2114.3
Anno 1404228.2138.9
F.E.A.R. 2283.8202.4195.9154.3
Crysis - GPU Benchmark158.292.876.743.3
Crysis - CPU Benchmark209.596.778.641.4
< 30 fps
< 60 fps
< 120 fps
≥ 120 fps



14


3
10


4
10

3
6
5






Więcej informacji w rankingu płynności w grach

v1.27
log 09. 04:11:18

#0 no ids found in url (should be separated by "_") +0s ... 0s

#1 not redirecting to Ajax server +0s ... 0s

#2 did not recreate cache, as it is less than 5 days old! Created at Fri, 07 Jun 2024 05:42:36 +0200 +0.001s ... 0.001s

#3 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0.046s ... 0.047s

#4 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0s ... 0.047s

#5 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0s ... 0.048s

#6 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0s ... 0.048s

#7 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0s ... 0.048s

#8 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0s ... 0.048s

#9 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0s ... 0.049s

#10 composed specs +0s ... 0.049s

#11 did output specs +0s ... 0.049s

#12 start showIntegratedCPUs +0s ... 0.049s

#13 getting avg benchmarks for device 2528 +0.015s ... 0.063s

#14 got single benchmarks 2528 +0.009s ... 0.072s

#15 got avg benchmarks for devices +0s ... 0.072s

#16 min, max, avg, median took s +0.472s ... 0.544s

#17 before gaming benchmark output +0s ... 0.544s

#18 Got 55 rows for game benchmarks. +0.003s ... 0.548s

#19 composed SQL query for gamebenchmarks +0s ... 0.548s

#20 got data and put it in $dataArray +0.009s ... 0.556s

#21 benchmarks composed for output. +0.57s ... 1.127s

#22 no comparison url found in template nbc.compare_page_1 needed +0.003s ... 1.13s

#23 return log +0s ... 1.13s

Brak recenzji dla tej karty graficznej.

Please share our article, every link counts!

Klasa 1

GeForce RTX 3080 Laptop GPU
RTX A5000 Laptop GPU
Quadro RTX 6000 (Laptop)
Radeon RX 6800M
GeForce RTX 2080 Super Mobile
GeForce RTX 3070 Laptop GPU
RTX A4000 Laptop GPU *

Klasa 2

Radeon RX 6800S
Radeon RX 6700M
GeForce RTX 3060 Laptop GPU
M1 Max 32-Core GPU *
GeForce RTX 2070 Super Mobile
GeForce RTX 2080 Super Max-Q
RTX A3000 Laptop GPU
M1 Max 24-Core GPU *
Radeon RX 6600M
Radeon RX 5700M *
M1 Pro 16-Core GPU *
Radeon PRO W6600M *
GeForce RTX 2070 Super Max-Q
M1 Pro 14-Core GPU *
RTX A2000 Laptop GPU
Radeon Pro 5600M *
Radeon RX 5600M
GeForce GTX 1660 Ti Mobile
GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU
GeForce RTX 3050 4GB Laptop GPU
GeForce GTX 1660 Ti Max-Q
Quadro T2000 (Laptop) *
GeForce GTX 1650 Ti Mobile
Radeon RX 5500M
GeForce GTX 1650 Mobile
GeForce GTX 1650 Ti Max-Q *
GeForce GTX 1650 Max-Q *
T1200 Laptop GPU *
Radeon 890M *
T600 Laptop GPU *
Radeon 880M *

Klasa 3

Radeon Pro Vega 20
Radeon 680M
T500 Laptop GPU *
GeForce MX450 *
Radeon Pro Vega 16
Radeon 660M
Quadro P1000
Xe MAX
Iris Xe G7 96EUs
GeForce MX350
Quadro M1200
Radeon Pro 555X
GeForce MX250
GeForce MX330
Iris Xe G7 80EUs
Radeon 540X *
Iris Plus Graphics G7 (Ice Lake 64 EU) *
UHD Graphics Xe G4 48EUs *
UHD Graphics 32EUs
UHD Graphics Xe 32EUs (Tiger Lake-H) *
UHD Graphics 750
GeForce MX230
Vega 8 *
Vega 7
Iris Plus Graphics 655
Vega 6 *
UHD Graphics 24EUs (Alder Lake-N) *
Radeon 610M *
Vega 5 *
UHD Graphics Xe 16EUs (Tiger Lake-H) *
UHD Graphics G7 (Lakefield GT2 64 EU)
Adreno 690 *
Adreno 685 *
Adreno 680 *
UHD Graphics G4 (Lakefield GT1 48 EU) *

Klasa 4

UHD Graphics 730
Vega 2 *
UHD Graphics (Jasper Lake 32 EU) *
UHD Graphics (Jasper Lake 24 EU) *
UHD Graphics 610
UHD Graphics (Jasper Lake 16 EU)

Klasa 5

* lokata szacunkowa

> laptopy testy i recenzje notebooki > Rankingi > Zestawienie mobilnych układów graficznych > NVIDIA GeForce GTX 485M SLI
Klaus Hinum (Update: 2012-07-19)