Notebookcheck Logo

Redakcja Notebookcheck.pl


Informacja o serwisie

Odpowiedzialny za reklamę, webmastering, przeglądanie
Notebookcheck Publishing GmbH
Herbortgasse 38/3/28, 1110 Vienna, Austria
VATIN: ATU63377358
Commercial register: FN 292894 b

Notebookcheck.pl to powstała w lipcu 2006 roku licencyjna wersja serwisu Notebookcheck.com (z siedzibą w Austrii), który działa od lutego 2005 roku.

Prawa autorskie
Wszystkie teksty i materiały publikowane na stronach www.notebookcheck.com i www.notebookcheck.pl są chronione prawem autorskim. Wszelkie prawa do ich użytkowania są zastrzeżone, a każda ich reprodukcja jak również wykorzystanie w formie drukowanej bądź elektronicznej wymagają pisemnej zgody autora lub licencjodawcy. Oznaczenia produktów i emblematy podlegają, jako znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe będące własnością ich producentów, ochronie prawnej.

Odpowiedzialność
Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wprowadzania w życie naszych porad czy sugestii. Podobnie nie odpowiadamy za zewnętrzne strony, do których prowadzą nasze odnośniki. Nie możemy bowiem wykluczyć, że zawartość obcych stron ulegnie zmianie, znajdą się na nich treści niezgodne z prawem i przyjętymi normami społecznymi czy też odsyłacze do takich stron itp. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikłe pośrednio i spodziewane, a nie uzyskane przez strony trzecie zyski. Poza tym nie wiemy też z góry, że użytkownicy forum używają w swoich pseudonimach marek, patentów czy nazw firmowych, naruszając w ten sposób normy prawa.

W razie wystąpienia wspomnianych powyżej naruszeń porządku prawnego, prosimy o niezwłoczne nas o nich powiadomienie, które pozwoli nam na szybkie przywrócenie stanu rzeczy zgodnego z prawem.

Wydawca
Notebookcheck Digital Media SRL
Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Strada Pepinierii, Nr. 7, Etaj 1, Ap. 11, Judet Iaşi, Romania
VATIN: RO48090148
Odpowiedzialność prawna za wszystkie treści redakcyjne na Notebookcheck.net
Administrator (Dyrektor): Codrut Nistor
Kontakt: codrut  @  lnt.ro
Pojedynczy partner: H2L Media GmbH

Please share our article, every link counts!

Reklamodawcy

Zachęcamy do reklamy na łamach naszego serwisu. O jego popularności świadczą statystyki oglądalności »Statystyki«.

Sprzęt na testy

Sposobem na promowanie się na naszych stronach jest też dostarczanie nam laptopów na testy. Zainteresowanych tą formą promocji prosimy o kontakt.

Redaktion, 2018-06-10 (Update: 2023-05-10)