Intel Core 2 Duo P8600

-
| Nazwa robocza | Penryn |
| Seria | Intel Core 2 Duo |
Rodzina: Core 2 Duo Penryn | |
| Taktowanie | 2400 MHz |
| Magistrala | 1066 |
| Pamięć 1. poziomu | 128 KB |
| Pamięć 2. poziomu | 3 MB |
| Liczba rdzeni / wątków | 2 / 2 |
| TDP (Thermal Design Power) | 25 W |
| Liczba tranzystorów | 274 mln |
| Technologia wytwarzania | 45 nm |
| Zakres napięcia | 1-1.25 V V |
| Rozmiar procesora | 81 mm2 |
| Maks. temperatura | 105 °C |
| Gniazdo | Socket P (BGA479, PGA478) |
| Cechy | SSE4.1, Virtualization Technology, Execute Disable Bit, Enhanced Speedstep, Ehnaced Halt State (C1E), 64 Bit, Trusted Execution Technology |
| 64-bity | obsługa 64-bitów |
| Architecture | x86 |
| Najniższa cena | $209 U.S. |
| Data premiery | 15/07/2008 |
| Odnośnik do produktu (zewn.) | ark.intel.com |
Testy
* Mniejsze liczby oznaczają wyższą wydajność
Testy dla Intel Core 2 Duo P8600 procesor
Recenzja Toshiba Satellite A350
Recenzja MSI EX625
Recenzja HP EliteBook 6930p
Recenzja MSI Megabook GT627
Compal KHLB2: ATI Mobility Radeon HD 4650, 15.60", 2.6 kg
Recenzja » Recenzja Compal KHLB2
Samsung R560: NVIDIA GeForce GT 130M, 15.00", 2.6 kg
Recenzja » Recenzja Samsung R560
Toshiba Satellite Pro S300: Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500MHD, 15.00", 2.9 kg
Recenzja » Recenzja Toshiba Satellite Pro S300
Mitac 9008D: ATI Mobility Radeon HD 3470, 15.00", 2.7 kg
Recenzja » Recenzja Mitac 9008D
HP Compaq 6730b: Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500MHD, 15.00", 2.7 kg
Recenzja » Recenzja HP Compaq 6730b
Lenovo Thinkpad T500: ATI Mobility Radeon HD 3650, 15.40", 2.7 kg
Recenzja » Recenzja Lenovo ThinkPad T500
Apple MacBook Aluminium: NVIDIA GeForce 9400M (G) / ION (LE), 13.30", 2 kg
Recenzja » Recenzja Apple MacBook (Unibody, 13", 9400M)
Acer Aspire 5930G-864G32MN: NVIDIA GeForce 9600M GT, 15.40", 3 kg
Recenzja » Recenzja Acer Aspire 5930G
MSI GX620: NVIDIA GeForce 9600M GT, 15.00", 2.7 kg
Recenzja » Recenzja MSI GX620
