Intel Core 2 Duo P9500

-
| Nazwa robocza | Penryn |
| Seria | Intel Core 2 Duo |
Rodzina: Core 2 Duo Penryn | |
| Taktowanie | 2530 MHz |
| Magistrala | 1066 |
| Pamięć 1. poziomu | 128 KB |
| Pamięć 2. poziomu | 6 MB |
| Liczba rdzeni / wątków | 2 / 2 |
| TDP (Thermal Design Power) | 25 W |
| Liczba tranzystorów | 410 mln |
| Technologia wytwarzania | 45 nm |
| Rozmiar procesora | 107 mm2 |
| Maks. temperatura | 105 °C |
| Gniazdo | BGA479, PGA478 |
| Cechy | Virtualization Technology (VT-x), Trusted Execution, Intel 64, Enhanced Speedstep, Execute Disable Bit |
| 64-bity | obsługa 64-bitów |
| Architecture | x86 |
| Najniższa cena | $348 U.S. |
| Data premiery | 15/07/2008 |
| Odnośnik do produktu (zewn.) | ark.intel.com |
Testy
Cinebench R10 - Cinebench R10 Rend. Single (32bit)
min: 2758 przeciętny: 2944 mediana: 2901 (18%) maks: 3234 pkt.
Cinebench R10 - Cinebench R10 Rend. Multi (32bit)
min: 5245 przeciętny: 5607 mediana: 5501.5 (4%) maks: 6104 pkt.
3DMark 06 - CPU - 3DMark 06 - CPU
min: 1687 przeciętny: 2198 mediana: 2311 (4%) maks: 2350 Points
Super Pi mod 1.5 XS 1M - Super Pi mod 1.5 XS 1M *
min: 17.67 przeciętny: 18 mediana: 18 (4%) maks: 18.31 s
Super Pi mod 1.5 XS 2M - Super Pi mod 1.5 XS 2M *
min: 42.49 przeciętny: 43.2 mediana: 43.2 (2%) maks: 43.91 s
Super Pi Mod 1.5 XS 32M - Super Pi mod 1.5 XS 32M *
1101 s (5%)
SiSoft Sandra Dhrystone (MIPS) - SiSoft Sandra Dhrystone (MIPS)
23667 MIPS (11%)
SiSoft Sandra Whetstone (MFLOPS) - SiSoft Sandra Whetstone (MFLOPS)
17820 MFLOPS (14%)
PCMark 05 - PCMark 05 - Standard
min: 4598 przeciętny: 6203 mediana: 6250 (13%) maks: 7387 Points
Windows Vista Experience Index - Windows Vista Leistungsindex - Prozessor
5.4 Points (77%)
3DMark Vantage - 3DM Vant. Perf. CPU no Physx
min: 5060 przeciętny: 5142 mediana: 5157 (4%) maks: 5210 Points
- Zakres wyników testów referencyjnych dla tej karty graficznej
- Średnia wartość wyników testów referencyjnych dla tej karty graficzne
* Mniejsze liczby oznaczają wyższą wydajność
* Mniejsze liczby oznaczają wyższą wydajność
v1.35