Intel Core 2 Duo SL9400

-
| Nazwa robocza | Penryn |
| Seria | Intel Core 2 Duo |
Rodzina: Core 2 Duo Penryn | |
| Taktowanie | 1860 MHz |
| Magistrala | 1066 |
| Pamięć 2. poziomu | 6 MB |
| Liczba rdzeni / wątków | 2 / 2 |
| TDP (Thermal Design Power) | 17 W |
| Liczba tranzystorów | 410 mln |
| Technologia wytwarzania | 45 nm |
| Zakres napięcia | 1.050V - 1.150V V |
| Rozmiar procesora | 107 mm2 |
| Maks. temperatura | 105 °C |
| Gniazdo | BGA956 |
| Cechy | Enhanced Speedstep, Intel VT, TXT |
| 64-bity | obsługa 64-bitów |
| Architecture | x86 |
| Najniższa cena | $284 U.S. |
| Data premiery | 20/08/2008 |
| Odnośnik do produktu (zewn.) | ark.intel.com |
Testy
Cinebench R11.5 - Cinebench R11.5 CPU Multi 64 Bit
1.1 Points (1%)
Cinebench R10 - Cinebench R10 Rend. Single (32bit)
min: 2029 przeciętny: 2126 mediana: 2144 (13%) maks: 2205 pkt.
Cinebench R10 - Cinebench R10 Rend. Multi (32bit)
min: 3831 przeciętny: 3848 mediana: 3850 (3%) maks: 3864 pkt.
wPrime 2.10 - wPrime 2.0 1024m *
min: 1329 przeciętny: 1355 mediana: 1354.5 (16%) maks: 1380 s
wPrime 2.10 - wPrime 2.0 32m *
min: 41.93 przeciętny: 43.1 mediana: 43.1 (9%) maks: 44.3 s
3DMark 06 - CPU - 3DMark 06 - CPU
min: 909 przeciętny: 1300 mediana: 1300 (2%) maks: 1691 Points
Super Pi mod 1.5 XS 1M - Super Pi mod 1.5 XS 1M *
min: 23 przeciętny: 23.8 mediana: 23 (5%) maks: 25.4 s
Super Pi mod 1.5 XS 2M - Super Pi mod 1.5 XS 2M *
min: 53 przeciętny: 56.6 mediana: 58 (2%) maks: 58.9 s
Super Pi Mod 1.5 XS 32M - Super Pi mod 1.5 XS 32M *
min: 1372 przeciętny: 1428 mediana: 1433 (6%) maks: 1480 s
SiSoft Sandra Dhrystone (MIPS) - SiSoft Sandra Dhrystone (MIPS)
min: 17246 przeciętny: 17255 mediana: 17255 (8%) maks: 17264 MIPS
SiSoft Sandra Whetstone (MFLOPS) - SiSoft Sandra Whetstone (MFLOPS)
min: 13673 przeciętny: 13693 mediana: 13692.5 (11%) maks: 13712 MFLOPS
PCMark 05 - PCMark 05 - Standard
min: 3921 przeciętny: 4158 mediana: 4158 (9%) maks: 4395 Points
Windows Vista Experience Index - Windows Vista Leistungsindex - Prozessor
4.8 Points (69%)
3DMark Vantage - 3DM Vant. Perf. CPU no Physx
3809 Points (3%)
- Zakres wyników testów referencyjnych dla tej karty graficznej
- Średnia wartość wyników testów referencyjnych dla tej karty graficzne
* Mniejsze liczby oznaczają wyższą wydajność
* Mniejsze liczby oznaczają wyższą wydajność
v1.35