Notebookcheck Logo

Laptopy: nowości rynkowe

Dział zawiera nowinki ze świata laptopów i wszystkiego co z nimi związane.

    settings ogranicz
Page Type
Restrict articles to display by Page Type. Each article only falls under one Page Type category.
, , , , , ,
Tags
Restrict articles to display by their associated tags. Articles can have multiple tags and can be further restricted with the "and" or search relation.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Search
Search by article title: 
additional restrictions: Informacje, Columns
23.04.
Soundcore Sport X20: Bezprzewodowe słuchawki specjalnie dla sportowców

Anker Soundcore Sport X20: Nowe, bezprzewodowe słuchawki ANC zapewniają wyjątkowo dobre dopasowanie nawet podczas intensywnych zajęć sportowych

Anker oferuje nowe słuchawki bezprzewodowe. Są to słuchawki douszne, które nadal są wyposażone w pałąk, a zatem obiecują szczególnie dobre dopasowanie. Nie jest to jedyny powód, dla którego Soundcore Sport X20 powinny być bezpieczne w użyciu podczas uprawiania sportu.
Silvio Werner, 23 Apr 2024 11:48
HMD Global planuje ponownie uruchomić Nokia 225 4G z nieco lepszym sprzętem (zdjęcie za pośrednictwem Android Headlines)

Nokia 225 4G 2024: Wkrótce pojawi się telefon z portem USB-C

HMD Global planuje odświeżyć Nokia 225 4G z 2020 roku dzięki większej baterii i portowi USB-C. Wszystko inne będzie w większości identyczne w obu telefonach, w tym ekran, pamięć, pamięć masowa i klawiatura numeryczna.
Anil Ganti, 23 Apr 2024 11:48
Może minąć trochę czasu, zanim Samsung Galaxy S24 FE pojawi się na rynku (zdjęcie za Samsung)

Nowy przeciek Galaxy S24 FE obala wczesne plotki o premierze

Nowy raport mówi, że Samsung może nie zaprezentować Galaxy S24 FE w najbliższym czasie. Niedrogi flagowiec może ujrzeć światło dzienne dopiero pod koniec 2024 roku lub nawet na początku 2025 roku.
Anil Ganti, 23 Apr 2024 11:48
Moondrop, specjalista w dziedzinie audio, wchodzi do branży smartfonów z MIAD01. (Zdjęcie: Moondrop)

Smartfon Moondrop MIAD01 Hi-Fi mieści symetryczne gniazdo słuchawkowe 4,4 mm w białej obudowie

MIAD01 to smartfon od Moondrop dla entuzjastów hi-fi, który oferuje wysokiej jakości, symetryczne złącze 4,4 mm oprócz zwykłego złącza słuchawkowego 3,5 mm. Biały design z pomarańczowymi akcentami kolorystycznymi zdecydowanie wyróżnia go z tłumu smartfonów.
Hannes Brecher, 23 Apr 2024 11:48
ABB Dynafin z oddzielnie sterowanymi łopatkami. (Zdjęcie: ABB)

ABB Dynafin: Nowa, potencjalnie wydajna koncepcja napędu gotowa do eksploatacji

Oczekuje się, że statek zasilany przez Dynafins firmy ABB będzie możliwy do zrealizowania do 2026 roku. Badanie przeprowadzone przez ABB wraz z Ritz Carlton wykazało, że system napędowy, który jest wzorowany na królestwie zwierząt, wymaga do 20% mniej energii, a przede wszystkim działa cicho.
Andreas Sebayang, 23 Apr 2024 11:48
Canon Japan prezentuje prototyp zestawu słuchawkowego do rzeczywistości mieszanej, aby cieszyć się występami muzycznymi. (Źródło: NHK World News)

Canon Japan opracowuje zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej, aby cieszyć się występami muzycznymi poza tradycyjnymi miejscami występów

Firma Canon Japan opracowała zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej, który pozwala cieszyć się występami muzycznymi na żywo poza tradycyjnymi miejscami występów. Ten zestaw słuchawkowy pozwala melomanom cieszyć się bardziej realistycznym występem niż oglądanie go w telewizji lub innych źródłach.
David Chien, 23 Apr 2024 11:48
BlitzWolf BW-V8: nowy, kompaktowy projektor FHD w przystępnej cenie

BlitzWolf BW-V8: Kompaktowy i niedrogi projektor Full HD wyposażony w Android 11

BlitzWolf BW-V8 to nowy i kompaktowy projektor o stosunkowo wysokiej rozdzielczości i całkiem akceptowalnej jasności. Model ten posiada funkcję korekcji geometrii obrazu i został zaprojektowany z myślą o przenośności.
Silvio Werner, 23 Apr 2024 11:47
Meta otwiera Horizon OS dla zewnętrznych producentów zestawów słuchawkowych do rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej (źródło obrazu: Meta)

Lenovo, Asus i Microsoft współpracują z Meta, aby wprowadzić na rynek zestawy VR z systemem operacyjnym Quest

Firma macierzysta Facebooka uruchomiła Meta Horizon OS dla zewnętrznych zestawów VR, ten sam system operacyjny, który zasila Meta Quest. Dwie z pierwszych firm, które wskoczyły na pokład, to Asus i Lenovo, a Microsoft współpracuje z firmą, aby wprowadzić "limitowaną edycję" zestawu słuchawkowego VR, który jest "inspirowany Xbox"
Abid Ahsan Shanto, 23 Apr 2024 11:47
Sasmsung India ogłosił jednorazowy program wymiany wyświetlacza dla użytkowników dotkniętych niesławnym problemem z zieloną linią (zdjęcie za pośrednictwem @Entroprox na X)

Samsung India ogłasza program bezpłatnej wymiany ekranu dla użytkowników dotkniętych ostatnimi problemami z wyświetlaczem

Użytkownicy, u których na wyświetlaczu pojawiła się ostatnio zielona linia, kwalifikują się do bezpłatnej wymiany ekranu. Samsung India twierdzi, że użytkownicy mają czas do 30 kwietnia, aby skorzystać z oferty, która obejmie również wymianę baterii
Anil Ganti, 23 Apr 2024 02:24
Drive Pilot firmy Mercedes-Benz to pakiet autonomicznej jazdy poziomu 3 certyfikowany do użytku na niektórych drogach Kalifornii i Nevady w USA. (Źródło zdjęcia: Mercedes-Benz - edytowane)

Mercedes-Benz pokonuje Teslę w FSD dzięki autonomicznej jeździe na poziomie 3 na drogach USA - obowiązują zasady T i C

Pomimo wieloletnich prac nad tą technologią, Tesla została teraz pokonana przez dwóch producentów w zakresie zatwierdzenia autonomicznej jazdy na poziomie 3. Zarówno Nevada, jak i Kalifornia zatwierdziły wykorzystanie systemu Drive Pilot firmy Mercedes-Benz, czyniąc ją pierwszą firmą w USA oferującą ADAS poziomu 3.
Julian van der Merwe, 23 Apr 2024 02:24
Modele U27U3CV i U32U3CV bazują na wyświetlaczach 4K Nano IPS, aczkolwiek z panelami o różnych rozmiarach. (Źródło zdjęcia: AOC)

AOC wprowadza na rynek nowe profesjonalne monitory Calman Ready z panelami 4K Nano IPS

Firma AOC zaprezentowała dwa nowe monitory 4K z panelami Nano IPS. Sprzedawane jako U27U3CV i U32U3CV, para ta jest również wyposażona w liczne porty i oferuje certyfikat Calman Ready za mniej niż 500 funtów w obu przypadkach.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:24
AOC Q27JU3CV to najtańszy z monitorów firmy z serii Graphic Pro U3. (Źródło obrazu: AOC)

AOC zapowiada niedrogi profesjonalny monitor z panelem IPS Quantum Dot i kalibracją sprzętową Calman Ready

Firma AOC wypuściła na rynek monitor Q27JU3CV w ramach swojej nowej serii Graphic Pro U3. AOC Q27JU3CV łączy w sobie panel IPS Quantum Dot z kalibracją sprzętową Calman Ready za mniej niż 300 funtów.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:24
MINISFORUM zadebiutowało modelem UM790 XTX pod koniec ubiegłego roku. (Źródło obrazu: MINISFORUM)

MINISFORUM wypuszcza mini-PC UM790 XTX z podkręconym APU AMD Ryzen 9 7940HS i obsługą OCuLink eGPU

MINISFORUM rozpoczęło sprzedaż UM790 XTX, potężnego mini-PC wyposażonego w nowoczesne porty, takie jak OCuLink i USB4. MINISFORUM UM790 XTX może również podkręcić swój procesor AMD Ryzen 9 7940HS do 70 W, w przeciwieństwie do wielu swoich konkurentów.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:24
AM01: Mini PC jest już oficjalnie dostępny.

AM01: elegancki mini PC z dwoma procesorami APU Ryzen już oficjalnie dostępny

Ayaneo oficjalnie oferuje AM01, mini PC z mnóstwem uroku retro. Model ten był wcześniej dostępny tylko w ramach kampanii crowdfundingowej i jest obecnie dostępny z dwoma różnymi procesorami.
Silvio Werner, 23 Apr 2024 02:23
Vivo X100 Ultra zaoferuje znacznie lepszy teleobiektyw niż Vivo X100 Pro, zgodnie z niedawnym przeciekiem z Chin. (Zdjęcie: Vivo)

Oczekuje się, że Vivo X100 Ultra zaoferuje obiecujące specyfikacje teleobiektywu Zeiss z nowym, dużym 200-megapikselowym czujnikiem Samsunga

Fakt, że Vivo skupia się bardziej na aparacie niż smartfonie z X100 Ultra, który spodziewany jest w maju, został już oficjalnie drażniony. Teraz przeciek dostarczył kilka konkretnych specyfikacji, które wskazują na znacznie ulepszony flagowy aparat Zeiss, który prawdopodobnie będzie również wyposażony w nowy 200-megapikselowy czujnik Samsunga.
Alexander Fagot, 23 Apr 2024 02:23
LittleOne.Care prezentuje monitor samopoczucia dziecka Elora do śledzenia szczęścia i dobrego samopoczucia niemowląt. (Źródło: LittleOne.Care)

LittleOne.Care wprowadza na rynek urządzenie Elora AI do monitorowania jakości powietrza, zdrowia i nagłych wypadków

Firma LittleOne.Care wprowadziła na rynek monitor zdrowia dziecka Elora, urządzenie do noszenia oparte na sztucznej inteligencji, które monitoruje jakość powietrza dziecka, codzienne czynności, słyszane słowa, wzorce snu i nie tylko. Co najważniejsze, Elora może ostrzegać rodziców o nagłych wypadkach, takich jak upadki lub nietypowe krzyki.
David Chien, 23 Apr 2024 02:23
Oczekuje się, że procesory Zen 6 dla komputerów stacjonarnych będą wykorzystywać obecne gniazdo AM5. (Źródło: HotHardware)

AMD Zen 6 ma przynieść trzy różne warianty, ponieważ firma podobno sfinalizuje projekty w ciągu kilku miesięcy

AMD Zen 6, architektura będąca następcą Zen 5, która zadebiutuje w tym roku, podobno pojawi się w trzech wariantach, zgodnie z najnowszym przeciekiem z Moore's Law Is Dead. Ponadto przeciek twierdzi, że Zen 6 okaże się znaczącym wysiłkiem ze zmianami, które obejmują zupełnie nowy kontroler pamięci.
Fawad Murtaza, 23 Apr 2024 02:23
Hisense E8N Pro to mini telewizor LED 4K wprowadzony na rynek chiński. (Źródło obrazu: Hisense)

Nowy mini telewizor LED Hisense E8N Pro Series 4K z funkcjami do gier

Hisense zaprezentował w Chinach serię telewizorów E8N Pro. Mini telewizor LED 4K jest już dostępny w przedsprzedaży w czterech rozmiarach, od 55" do 100". Funkcje gamingowe obejmują tryby przeznaczone dla PlayStation, Xbox i Nintendo Switch, a także Dolby Vision Gaming i szczególnie wysoką częstotliwość ruchu.
Polly Allcock, 23 Apr 2024 02:23
Microsoft stanowi zagrożenie dla cyberbezpieczeństwa (Źródło: Obraz wygenerowany przez DALL-E 3)

Microsoft uznany za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego przez byłego dyrektora ds. polityki cybernetycznej Białego Domu

Z ponad 85% udziałem w segmencie oprogramowania zwiększającego produktywność i ponad 90% udziałem w rynku systemów operacyjnych używanych obecnie przez agencje federalne, Microsoft króluje w USA. Sprawia to jednak, że jest on dość powolny, jeśli chodzi o radzenie sobie z zagrożeniami i warto go uznać za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego.
Codrut Nistor, 23 Apr 2024 02:23
Miyoo A30 powinien być dostępny w wielu kolorach. (Źródło zdjęcia: @GameboyJuntaro)

Miyoo A30: Pełna specyfikacja nowego handhelda do gier retro z pokazaną wydajnością emulacji Nintendo 64

Miyoo A30 jest na horyzoncie i ma rywalizować z Anbernic RG28XX. Zgodnie z nowymi doniesieniami, Miyoo A30 będzie wykorzystywał chipset Allwinner A33, który będzie w stanie emulować do gier Nintendo 64 i PlayStation na 2,8-calowym wyświetlaczu urządzenia.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:23
HP nadało OMEN 17 świeży wygląd, ale mniej wydajne komponenty. (Źródło obrazu: HP)

HP ogłasza nowy laptop do gier OMEN 17 z przejściem na AMD Ryzen po prawie dekadzie Intela

HP wyposażyło OMEN 17 w procesory Intel od czasu wprowadzenia laptopa na rynek w 2016 roku. Zależność OMEN 17 od Intela zmieniła się jednak wraz z OMEN 17 2024, który został wyposażony w APU AMD Ryzen 9 8945HS, a także zmiany w konstrukcji i GPU.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:23
AGON PRO AG256FS ma pojawić się tego lata w Europie. (Źródło obrazu: AOC)

Nowy monitor do gier AOC ujawniony wraz z premierą, szczegółowymi specyfikacjami i cenami

Firma AOC przedstawiła wiele szczegółów na temat monitora AGON PRO AG256FS, który będzie jednym z jej najszybszych monitorów do gier. Monitor AGON PRO AG256FS, który będzie sprzedawany wraz z modelem AGON PRO AG246FK od lata tego roku, wyposażony jest w panel IPS 1080p z częstotliwością odświeżania 390 Hz, a także 1 ms czasem reakcji i nowoczesnymi technologiami, takimi jak AMD FreeSync Premium Pro i NVIDIA G-SYNC.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:23
Komputer Samsung All-in-One Pro osiąga maksymalną wydajność Core Ultra 7 155H (źródło obrazu: Samsung)

Samsung All-in-One Pro PC wprowadza na rynek design przypominający Apple iMac, procesor Intel Meteor Lake i ekran 4K

Zapowiedziany na początku tego miesiąca komputer Samsung All-in-One Pro został oficjalnie wprowadzony do sprzedaży w Korei Południowej. Konkurent Apple iMac jest wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7 155H, 27-calowy wyświetlacz 4K, przyzwoitą liczbę portów łączności, WiFi 6E i Bluetooth 5.3. Jego obecna cena początkowa na rynku południowokoreańskim wynosi około 1 197 USD.
Abid Ahsan Shanto, 23 Apr 2024 02:23
Naprawialny Lenovo ThinkPad T14 G5 i smukły ThinkPad T14s Gen 5 wprowadzane na rynek w USA

Naprawialny Lenovo ThinkPad T14 G5 i smukły ThinkPad T14s Gen 5 wprowadzane na rynek w USA

Przeprojektowany ThinkPad T14 Gen 5 firmy Lenovo stał się dostępny w amerykańskim sklepie internetowym. Jak zwykle ceny premierowe są wysokie i wprowadzono tylko wersję Core Ultra laptopa ThinkPad z możliwością aktualizacji. Cieńszy ThinkPad T14s G5 również można już zamawiać.
Benjamin Herzig, 23 Apr 2024 02:23
Nowa funkcja Tindera zostanie wkrótce wprowadzona (Źródło zdjęcia: Tinder)

Tinder prezentuje funkcję "Udostępnij moją randkę" dla bezpieczniejszych randek

Nowa funkcja Tindera "Udostępnij moją randkę" pozwala użytkownikom udostępniać szczegóły randki znajomym i rodzinie za pośrednictwem linku. Link ten zawiera imię i nazwisko, lokalizację oraz datę i godzinę spotkania. Funkcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa poprzez wygasanie linków i ograniczenie informacji profilowych dla użytkowników spoza Tindera.
Nitisha Upadhye, 23 Apr 2024 02:23
V30e. (Źródło: Vivo)

Vivo V30e 5G ma stać się najcieńszym smartfonem z baterią >5 000 mAh w momencie premiery

V30e jest teraz wspierany, aby kontrastować bezprecedensowe atrybuty budżetowego smartfona 5G z jedną z najbardziej modnych specyfikacji. Co więcej, producent zapewnia, że będzie to najsmuklejsze urządzenie z nową baterią w Indiach w momencie debiutu. Jest również reklamowany jako smartfon portretowy o jakości studyjnej dzięki fotografii z lampą błyskową Aura Light firmy Vivo.
Deirdre O'Donnell, 23 Apr 2024 02:23
Nowe laptopy do gier Mechrevo mogą być wyposażone w RTX 4090 i mogą być chłodzone wodą (Źródło obrazu: Mechrevo [edytowane])

Mechrevo wprowadza na rynek dwa nowe laptopy do gier z wysokiej klasy specyfikacją i możliwością chłodzenia wodą

Firma Mechrevo wprowadziła na chiński rynek dwa nowe laptopy dla graczy: Kuangshi 16 Super i Yanshi 16 Super. Oba wyposażone są w procesor Intel Core i9-14900HX i mogą być wyposażone w kartę graficzną Nvidia RTX 4090. Ciekawostką jest jednak to, że mogą być chłodzone wodą za pomocą zewnętrznego radiatora.
Abid Ahsan Shanto, 23 Apr 2024 02:23
Applevision Pro może tracić zainteresowanie konsumentów, wskazują raporty. (Źródło obrazu: Apple)

Apple vision Pro może tracić swój urok, a raporty wskazują na malejące zainteresowanie użytkowników

Według Marka Gurmana z Bloomberga, zainteresowanie konsumentów urządzeniem Apple Vision Pro spada, na co wskazuje spadek popytu na wersje demonstracyjne w sklepach Apple. Podczas gdy branży AR/VR rzadko udawało się utrzymać entuzjazm użytkowników po pierwszym uruchomieniu, Vision Pro cierpi również z powodu innych problemów, które sam stworzył - w tym wysokiej ceny, uciążliwości użytkowania i braku "zabójczej aplikacji" dla urządzenia, jak wskazał Gurman.
Sambit Saha, 23 Apr 2024 02:23
V40 SE. (Źródło: Vivo)

Nowy smartfon Vivo ma zostać wprowadzony na rynek jako alternatywa tylko dla 4G/LTE dla V40 SE

Vivo ma teraz wprowadzić na rynek nowy smartfon z aktualną wersją Android 14, pomimo podstawowego procesora Qualcomm i innych budżetowych właściwości. Niemniej jednak może to stanowić intrygującą nową opcję dla tych, którzy mają około 300 USD lub mniej do wydania na nowy telefon... o ile mogą obejść się bez łączności 5G tego, co może być jego rodzeństwem z wyższej półki.
Deirdre O'Donnell, 23 Apr 2024 02:23
Seria Venu 3 otrzymała kolejną aktualizację, tym razem w kanale stabilnego oprogramowania. (Źródło obrazu: Garmin)

Garmin wydaje nową aktualizację oprogramowania dla popularnego smartwatcha średniej klasy

Firma Garmin udostępniła nową stabilną aktualizację dla jednej ze swoich najnowszych serii smartwatchów. Aktualizacja, która trafiła do Venu 3 i Venu 3S, była wcześniej dostępna dla beta testerów i zawierała rzekome ulepszenia usługi Connect IQ firmy Garmin.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:23
Forerunner 955 nadal otrzymuje stabilne aktualizacje oprogramowania zgodnie z nowszymi modelami. (Źródło zdjęcia: Garmin)

Garmin wprowadza ulepszenia Connect IQ do starszych smartwatchy poprzez najnowszą aktualizację oprogramowania

Firma Garmin udostępniła nową stabilną aktualizację dla jednego ze swoich starszych smartwatchy Forerunner. Chociaż aktualizacja nie wprowadza żadnych nowych funkcji, powinna rozwiązać zaległe problemy związane z usługą Connect IQ firmy Garmin.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:23
AGON PRO AG246FK to jeden z dwóch szybkich monitorów do gier, które AOC wypuszcza tego lata. (Źródło obrazu: AOC)

AOC prezentuje monitor do gier AGON PRO z częstotliwością odświeżania 540 Hz za 699 euro

Firma AOC zaprezentowała nowy ultraszybki monitor do gier skierowany do graczy e-sportowych. Monitor AOC AGON PRO AG246FK, który trafi do Europy latem tego roku, będzie dostępny w cenie 699 euro z częstotliwością odświeżania 540 Hz, podobnie jak ASUS ROG Swift Pro PG248QP i BenQ Zowie XL2586X.
Alex Alderson, 23 Apr 2024 02:23
TK1. (Źródło: Mooncool)

Mooncool TK1 debiutuje, aby zelektryfikować dostępny transport z trzema kołami i silnikiem o mocy do 750 W

Mooncool reklamuje swój nowy TK1 jako najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób na rozpoczęcie e-mobilności, ponieważ jest to e-rower, a nie e-rower. W związku z tym jest on wspierany w celu poprawy jakości życia rowerzysty dzięki łatwej do złożenia konstrukcji, tylnemu mechanizmowi różnicowemu dla zwiększenia stabilności, a nawet hamulcowi postojowemu. Niemniej jednak, silnik i bateria pozwalają na przejechanie do 60 mil na jednym ładowaniu.
Deirdre O'Donnell, 23 Apr 2024 02:23
Sód naturalnie znajduje się w ogniwie akumulatora.

Akumulator sodowy ładuje się w kilka sekund: Połączenie ogniwa zasilającego i superkondensatora sprawia, że jest to możliwe

Wszystkie problemy zostałyby wyeliminowane za jednym zamachem: Nowo opracowana technologia baterii wykorzystuje tani i powszechnie dostępny sód, ma praktyczną gęstość energii i ładuje się prawie bez czekania.
Mario Petzold, 23 Apr 2024 02:23
Z60 Ultra Starry Night Edition. (Źródło: Nubia)

Nubia Z60 Ultra Starry Night pojawi się na całym świecie jako bardzo limitowana edycja smartfona Android

Nubia właśnie ogłosiła, że jej najwyższej klasy smartfon Android zostanie wkrótce odświeżony z inspirowanym Van Goghiem akcentem na rynek międzynarodowy. Premiera Z60 Ultra Starry Night Edition ma przybrać formę bardzo limitowanego dropu online pod koniec kwietnia 2024 roku. Urządzenie może pochwalić się również jednymi z najbardziej charakterystycznych tylnych kamer na rynku i wysokiej klasy wyświetlaczem bez dziurkowania.
Deirdre O'Donnell, 23 Apr 2024 02:23
Wystartował program beta testów HarmonyOS 4.2 dla smartwatchów Huawei Watch 4. (Źródło obrazu: Huawei)

Huawei ogłasza funkcje smartwatcha HarmonyOS 4.2 z nowymi testami beta serii Watch 4

Użytkownicy smartwatchów Huawei Watch 4 i Watch 4 Pro zostali poproszeni o zapisanie się do programu beta testów HarmonyOS 4.2 w Chinach. Firma ogłosiła kilka funkcji nadchodzącej wersji, w tym zaawansowane narzędzia do śledzenia zdrowia, które można było zobaczyć w niedawno uruchomionej wersji urządzenia do noszenia.
Polly Allcock, 23 Apr 2024 02:23
Garmin Forerunner 255 otrzymuje nową stabilną aktualizację. (Źródło obrazu: Garmin)

Garmin Forerunner 255 otrzymuje poprawki błędów wraz z nową stabilną aktualizacją oprogramowania

Garmin Forerunner 255 otrzymuje nową stabilną aktualizację: wersję oprogramowania 18.26. Wydanie to wprowadza poprawki błędów do urządzenia do noszenia, choć użytkownicy sugerują, że ulepszenia są trudne do zauważenia. Ponadto, klienci zgłosili kolejny problem po aktualizacji do najnowszego stabilnego oprogramowania.
Polly Allcock, 23 Apr 2024 02:23
22.04.
Nad grą Assassin's Creed Red pracuje studio deweloperskie Ubisoft z kanadyjskiego Quebecu, odpowiedzialne również za Odysse i Syndicate. (Źródło: Ubisoft)

Wyciek: Tak brzmi prawdziwa nazwa Assassin's Creed Red

Nazwa najnowszego spin-offu Assassin's Creed wyciekła niedawno na X (dawniej Twitter), pozwalając na wyciągnięcie nowych wniosków na temat gry. Autor przecieku wypowiedział się również na temat planowanych dodatków DLC.
Marius Müller, 22 Apr 2024 15:14
TCL T7K to mini telewizor LED 4K, który jest już dostępny w przedsprzedaży w Chinach. (Źródło zdjęcia: TCL)

Tańsza seria telewizorów 4K Mini LED TCL T7K z częstotliwością odświeżania 240 Hz już dostępna

Firma TCL zaprezentowała w Chinach serię telewizorów T7K 4K Mini LED TV wraz z modelami Q10K i Q10K Pro. T7K jest mniej wydajny niż Q10K Pro, dzięki czemu jest znacznie tańszy. Telewizor oferowany jest w rozmiarach od 55" do 98", z natywną częstotliwością odświeżania 144 Hz i częstotliwością ruchu 240 Hz.
Polly Allcock, 22 Apr 2024 15:14
Poprawka wycofania wywierca otwór w pedale (zdjęcie: Aaron Cash/X)

Nitująca naprawa Cybertruck wywierca dziurę w pedale gazu

Technicy serwisowi Tesli są po prostu skuteczni, jeśli chodzi o szybką naprawę wycofania pedału gazu Cybertruck. Wystarczy 30 sekund i nitownica Milwaukee.
Daniel Zlatev, 22 Apr 2024 15:14
Meizu 21. (Źródło: Meizu)

Meizu 21x ma zostać wprowadzony na rynek jako smartfon Android z największą jak dotąd baterią w swojej serii

Po tym jak nie tak dawno temu Meizu ogłosiło, że skończyło z konwencjonalnymi smartfonami, kolejny produkt Meizu ma zostać wprowadzony na rynek jako... kolejny nowy smartfon. Uważa się, że należy on do flagowej serii 21, choć może dążyć do niższej ceny z chipsetem 2023 i specyfikacją ładowania przewodowego ostatniej generacji. Z drugiej strony, może również pokonać swoje domniemane rodzeństwo pod względem rozmiaru baterii.
Deirdre O'Donnell, 22 Apr 2024 15:14
Jeśli temperatura się zmienia, generowana jest energia elektryczna: podobnie jak w pompie ciepła, tylko w odwrotnej kolejności.

Pompa ciepła na nadgarstku: chip przekształca ciepło w energię elektryczną dla IoT i czujników

Maleńkie urządzenia, takie jak czujniki kontaktowe i temperatury lub do pomiaru pogody i automatyzacji, szybko się rozprzestrzeniają. Zasilanie wymaga kabli lub baterii, co może zmienić nowy typ ogniwa energetycznego.
Mario Petzold, 22 Apr 2024 15:14
rozdzielacz wydajności Modelu 3 2024 (zdjęcie: Nic Cruz Patane/X)

Nowy Model 3 Performance vs Highland porównuje różnice w wyglądzie przedniego splittera

Tesla nawet nie zawraca sobie głowy ukrywaniem wydajności Modelu 3 z 2024 r., a najszybszy Model 3 był wielokrotnie widziany podczas ładowania lub po prostu jazdy.
Daniel Zlatev, 22 Apr 2024 15:14
Samsung Galaxy C55 ma tył o wyglądzie skóry. (Zdjęcie: Samsung)

Samsung przedstawia Galaxy C55 ze Snapdragonem 7 Gen 1 i aparatem do selfie 50 MP, ze skórzanym tyłem

Wraz z modelem Galaxy C55, Samsung prezentuje nowy smartfon klasy średniej ze skórzanym tyłem, dostępny w kolorze pomarańczowym lub czarnym. Dzięki wyświetlaczowi OLED 120 Hz, nowoczesnemu procesorowi Snapdragon 7 Gen 1 i szybkiemu ładowaniu 45 W, urządzenie oferuje wszechstronne funkcje.
Hannes Brecher, 22 Apr 2024 13:40
JMGO N1S Ultra ma zostać wprowadzony na rynek niemiecki latem tego roku

JMGO N1S Ultra: Inteligentny projektor 4K o jasności 3000 lumenów oferuje doskonałe odwzorowanie kolorów

JMGO wkrótce wprowadzi na rynek nowy, potężny projektor N1S Ultra. Model ten może pochwalić się wysoką rozdzielczością i jest w stanie odtworzyć stosunkowo dużą przestrzeń kolorów. Dodatkowo, system operacyjny jest preinstalowany, co oznacza, że użytkownicy nie muszą korzystać z zewnętrznego odtwarzacza.
Silvio Werner, 22 Apr 2024 13:40
Niskokosztowa produkcja Robotaxi trafia do Modelu Y (zdjęcie: Tesla)

Tesla obniża cenę Modelu Y Juniper dzięki oszczędnościom w produkcji Robotaxi

Elon Musk powiedział, że Tesla idzie "na całość" w kwestii autonomii z Robotaxi. Oszczędności kosztów produkcji zastosowane w Robotaxi ostatecznie przełożą się również na następny Model Y.
Daniel Zlatev, 22 Apr 2024 13:40
Nowa aktualizacja BIOS-u i sterownika GPU dla MSI Claw obiecuje przyzwoity skok wydajności (Źródło obrazu: MSI)

Aktualizacja BIOS-u MSI Claw i nowy sterownik GPU Intela obiecują wzrost wydajności nawet o 43,5%

MSI Claw mógł właśnie uzyskać wzrost wydajności, którego potrzebował, aby dogonić swoich konkurentów. Jak ogłosiła firma, dzięki nowej aktualizacji BIOS-u i sterownika GPU, gamingowy handheld Intel Meteor Lake może zaoferować do 43,5% lepszy FPS. Musimy jednak jeszcze zobaczyć odpowiednie porównanie benchmarków z zainstalowanym nowym BIOS-em i sterownikiem graficznym.
Abid Ahsan Shanto, 22 Apr 2024 13:40
2024 Lenovo Yoga Air 14 jest już dostępny w sprzedaży w Chinach (źródło zdjęcia: Lenovo)

2024 Premiera Lenovo Yoga Air 14 z jasnym wyświetlaczem OLED i procesorem Intel Core Ultra 7

Zapowiedziany na początku tego miesiąca Lenovo Yoga Air 14 2024 jest już dostępny w sprzedaży w Chinach w cenie 8 499 CNY, czyli około 1173 USD. Laptop ma cienką i lekką konstrukcję, procesor Intel Core Ultra 7 155H, jasny panel OLED o rozdzielczości 2,8K (2880x1800 pikseli), 32 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci masowej.
Abid Ahsan Shanto, 22 Apr 2024 13:40
Istnieje możliwość, że Helldivers 2 wyląduje na konsoli Xbox (zdjęcie za pośrednictwem Steam)

Port Helldivers 2 na Xbox zapowiedziany przez osobę z branży

Branżowy informator Shpeshal_Nick dowiedział się, że Sony nie ma nic przeciwko pomysłowi przeniesienia Helldivers 2 na konsolę Xbox. Rozmowy są jednak na bardzo wczesnym etapie i jest mało prawdopodobne, by rzeczywisty port pojawił się w najbliższym czasie.
Anil Ganti, 22 Apr 2024 13:40
Tencent planuje wkrótce wydać Dungeon & Fighter.

Akcje Tencent rosną dzięki wczesnemu debiutowi gry Blockbuster

Akcje Tencent wzrosły po ogłoszeniu wczesnego uruchomienia Dungeon & Fighter Mobile w Chinach. Oczekuje się, że gra zwiększy przychody Tencent z gier i pojawi się w obliczu potencjalnego złagodzenia przepisów dotyczących gier.
Nitisha Upadhye, 22 Apr 2024 13:40
Please share our article, every link counts!

Zabierz głos w tej sprawie na Forum.

Kanał RSS

Bądź zawsze na czasie z naszymi nowinkami.

 

Nowinki 2011 i nowsze

Aktualności wprowadzone od 2011 roku.

Notebookcheck, 2018-06-10 (Update: 2018-06-10)