Notebookcheck Logo

Nothing Phone (2a): Wyciekły zdjęcia renderów, cena euro, kolory i konfiguracje

Według najnowszych przecieków z Niemiec, Nothing Phone 2a zostanie wprowadzony na rynek europejski w cenie poniżej 400 euro.
Według najnowszych przecieków z Niemiec, Nothing Phone 2a zostanie wprowadzony na rynek europejski w cenie poniżej 400 euro.
Kolejny telefon klasy średniej od Nothing z interfejsem glyph i unikalnym designem będzie dostępny w Europie w znacznie niższych cenach niż model Snapdragon 8+ Gen 1 z 2023 roku. Wyciek z Niemiec ujawnił ceny, konfiguracje i kolory, a także dwa renderowane obrazy.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Oczekuje się, że na Mobile World Congress 2024 pod koniec lutego założyciel Nothing, Carl Pei, zaprezentuje najnowszą iterację smartfona firmy. Model ze średniej półki dla Nothing Phone (2), prawdopodobnie Nothing Phone (2a), będzie prawdopodobnie odchudzonym wariantem zarówno pod względem optyki, jak i specyfikacji, a także pojawi się na rynku w niższej cenie. Nothing Phone 2 jest obecnie dostępny na Amazon w cenie 799 USD.

W porównaniu do obecnego półflagowca opartego na Snapdragonie 8+ Gen 1, Nothing Phone 2a, który prawdopodobnie będzie wyposażony w Mediatek Dimensity 7200, będzie dostępny za mniej niż 400 € (~ 440 USD), przynajmniej według Rolanda Quandta w jednym z jego ostatnich postów na portalu społecznościowym X (dawniej Twitter). Konkretnie, Pei podobno planuje model z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej, a także wariant z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej, podczas gdy opcje kolorystyczne pozostają ograniczone do bieli i czerni.

Kilka przecieków - ostatnio z niektórymi danymi technicznymi - już zasugerowało, jak będzie wyglądał nowy telefon komórkowy Nothing, a dwa renderowane obrazy powyżej (czarny model) i poniżej (biały model) są teraz w obiegu, chociaż nie jest do końca jasne, skąd pochodzą. Można je znaleźć w całym Internecie, na przykład na chińskiej sieci Weibo. To, czy zainteresowanym nabywcom spodoba się ten design, jest oczywiście kwestią gustu, a także wątpliwe jest, czy cena nieco poniżej 400 € (~ 440 USD) za smartfon Dimensity 7200 przyciągnie wielu zainteresowanych.

Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wprowadzane przez sprzedawców detalicznych. Obniżona cena lub oferta wspomniana w tym artykule była dostępna w momencie pisania i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.

Źródło(a)

Roland Quandt

Rendery za pośrednictwem Weibo

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Nothing Phone (2a): Wyciekły zdjęcia renderów, cena euro, kolory i konfiguracje
Alexander Fagot, 2024-01- 1 (Update: 2024-01- 1)