Notebookcheck Logo

Nothing Phone (1) kwalifikuje się teraz do aktualizacji Nothing OS 2.0 z różnymi zmianami i ulepszeniami interfejsu użytkownika

Telefon (1) kwalifikuje się teraz do Nothing OS 2.0, który firma opiera na Android 13. (Źródło obrazu: Nothing)
Telefon (1) kwalifikuje się teraz do Nothing OS 2.0, który firma opiera na Android 13. (Źródło obrazu: Nothing)
Nothing sfinalizowało Nothing OS 2.0 dla Phone (1), swojego smartfona pierwszej generacji. Podczas gdy Nothing OS 2.0 pozostaje systemem operacyjnym wywodzącym się z Android 13, Nothing wprowadził aktualizację pełną zmian w stosunku do wersji Nothing OS 1.x.
Android Smartphone Software

Nothing rozpoczął teraz wdrażanie Nothing OS 2.0 do Phone (1)mniej więcej sześć tygodni po debiucie aktualizacji systemu operacyjnego na Phone (2). Jak zawsze, Nothing zajmie kilka dni, aby rozpowszechnić aktualizację na całym świecie. W związku z tym Nothing OS 2.0 może nie być jeszcze gotowy do pobrania na TwójPhone (1).

Ponadto warto zauważyć, że Nothing oparł Nothing OS 2.0 na Android 13, pomimo nazwy potencjalnie sugerującej inaczej. Bez Android 14 stanowiącego podstawę Nothing OS 2.0, Nothing zostało pozostawione do wprowadzenia zmian w interfejsie użytkownika, w tym monochromatycznych ikon aplikacji i nowych opcji ekranu głównego, takich jak wyświetlanie czterech lub pięciu aplikacji obok siebie. Co więcej, możliwe jest teraz ukrycie nazw ikon aplikacji i wyłączenie paska wyszukiwania Google.

Ponadto Nothing umożliwia ochronę hasłem poszczególnych aplikacji, które może różnić się od hasła samego urządzenia. Co więcej, Nothing OS 2.0 dodaje widżety ekranu blokady, interaktywne widżety ekranu głównego i możliwość uruchamiania dwóch instancji aplikacji jednocześnie. Dzięki temu można teraz synchronizować dwa konta WhatsApp na tym samym urządzeniu. Nic dziwnego, że pojawił się Glyph Composer firmy Nothing, który zapewnia większe możliwości dostosowywania tylnych diod LED telefonu (1). Jeśli twójPhone (1)nie otrzymał powiadomienia o pobraniu Nothing OS 2.0, możesz spróbować to zrobić, przechodząc do Aktualizacji systemu w głównym menu Ustawienia.

(Źródło obrazu: Nothing)
(Źródło obrazu: Nothing)
(Źródło obrazu: Nothing)
(Źródło obrazu: Nothing)

Źródło(a)

Nic

Pricecompare

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 08 > Nothing Phone (1) kwalifikuje się teraz do aktualizacji Nothing OS 2.0 z różnymi zmianami i ulepszeniami interfejsu użytkownika
Alex Alderson, 2023-08-30 (Update: 2023-08-30)