Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra w przedsprzedaży i lista funkcji: Klon Magic Editor, ale bez satelitarnego SOS

Wiele nowych informacji na temat serii Samsung Galaxy S24 wyciekło przed ostatnim weekendem 2023 roku. (Zdjęcia za pośrednictwem @MysteryLupin, edytowane)
Wiele nowych informacji na temat serii Samsung Galaxy S24 wyciekło przed ostatnim weekendem 2023 roku. (Zdjęcia za pośrednictwem @MysteryLupin, edytowane)
(Aktualizacja: Walmart-Leak) Tak wiele nowych ciekawostek na temat nadchodzących flagowych aparatów Samsunga wyciekło w ciągu ostatnich kilku godzin. Oprócz pierwszych wskazówek dotyczących bonusów w przedsprzedaży i bardzo świeżych zdjęć bezpośrednio od Samsunga, mamy również dla Państwa wyciekłą listę funkcji. Jednak funkcja satelitarnego SOS podobna do Apple iPhone'ów jest po raz kolejny mało prawdopodobna, zgodnie z artykułem z Korei Południowej.
Android Leaks / Rumors Galaxy S Smartphone

Nadszedł ostatni weekend roku i mamy długą listę nowych przecieków dla fanów Samsunga. Powyższe zdjęcia - tymczasowo przesłane przez użytkownika X z uchwytem Ex-Twitter @MysterLupin pokazują nam - po raz kolejny - jak następcy Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra(dostępne tutaj na Amazon) będą wyglądać. Główną nowością w tych oficjalnych renderach jest znaczek modelu, którego wciąż brakowało w niedawno wyciekły zdjęcia prasowe we wszystkich kolorach. Z drugiej strony niemiecki leaker Roland Quandt pokazuje nam slogan, którego Samsung planuje użyć do reklamowania swojej serii Galaxy S24 w 2024 roku:

Lista funkcji dostarcza wskazówek na temat nowych funkcji

Wspomniany wcześniej przeciek z zamiłowaniem do francuskich mistrzów złodziei pozostawił nam również zrzut ekranu z listą funkcji dla Galaxy S24 Ultra i Galaxy S24+, który dostarcza kilku interesujących szczegółów, choć nic, o czym wcześniejsze przecieki nie wskazywały. Tymczasem wiadomo również, skąd pochodzi ten przeciek. Walmart ma już kilka stron produktowych Galaxy S24, na przykład tutaj.

Zgodnie z tym, Samsung będzie promował nowy "epicki Galaxy S24 Ultra" z funkcją Nightography Zoom, która powinna zapewnić lepsze zdjęcia przy słabym oświetleniu w oparciu o nowy 50-megapikselowy teleobiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym. Nadal nie wiadomo, dlaczego ta funkcja jest również wymieniona dla Galaxy S24+, chociaż aparat będzie identyczny z tym w Galaxy S23+. Samsung mógł jeszcze bardziej poprawić jakość swoich algorytmów AI.

Oba modele Galaxy S24 będą również korzystać z wielu innych funkcji AI, takich jak Live Translate, czyli tłumaczenia w czasie rzeczywistym, oraz "Generative Edit", w zasadzie klon Magic Editor dla Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro użytkowników. Jednak podobnie jak w przypadku tego ostatniego, wymagany jest dostęp do chmury, więc edycja zdjęć wspierana przez sztuczną inteligencję bezpośrednio na urządzeniu również nie wydaje się działać z telefonami Samsung. Wspomniano również o jaśniejszych i, w przypadku Galaxy S24 Ultra, bardziej płaskich wyświetlaczach; zdjęcia można teraz udostępniać w wyższej rozdzielczości.

 

Z Korei Południowej: Brak satelitarnego połączenia alarmowego, ale oferty w przedsprzedaży

Mówiąc o nowych funkcjach w generacji Galaxy S24 - wydaje się, że jednej z nich, która była już omawiana w przypadku poprzedników, ponownie zabraknie w 2024 roku. Planowane satelitarne funkcje SOS, podobne do Apple iPhone'ów, wydają się być ponownie anulowane przez Samsunga w ostatniej chwili. Tak przynajmniej zasugerował niedawno południowokoreański magazyn informacyjny ETNews https://www.etnews.com/20231228000221. Możliwe, że jest to związane z złomowane plany satelitarne od swojego partnera Qualcomm, a szkoda, ponieważ nie tylko Apple, ale także wiele chińskich telefonów coraz częściej oferuje połączenie z satelitami, przynajmniej w przypadku wiadomości SOS.

Jednak ostatnio pojawiły się również bardziej zachęcające wiadomości z Korei Południowej. Według wstępnych informacji ze słynnego informacyjnego forum Naver Samsung po raz kolejny planuje podwoić pojemność pamięci masowej serii Galaxy S24 bezpłatnie w fazie przedsprzedaży. Zniżki za dodatkowy zakup zegarka Galaxy lub słuchawek Galaxy Buds FE również będą oferowane. Oczywiście wspomniane tutaj oferty przedsprzedażowe dotyczą na razie tylko rynku koreańskiego, ale mogą być podobne w Europie, USA i innych obszarach.

Aktualizacja 13.00: Dodano odniesienia do przecieków Walmart w tekście powyżej.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Samsung Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra w przedsprzedaży i lista funkcji: Klon Magic Editor, ale bez satelitarnego SOS
Alexander Fagot, 2023-12-31 (Update: 2023-12-31)