Notebookcheck Logo

Nothing Phone (2a) pojawia się na rzekomym oficjalnym zdjęciu produktu z zupełnie nowym wyglądem, ale bez interfejsu Glyph

Telefon (2a) może być pozbawiony interfejsu Nothing Glyph. (Źródło obrazu: @OnLeaks i Smartprix)
Telefon (2a) może być pozbawiony interfejsu Nothing Glyph. (Źródło obrazu: @OnLeaks i Smartprix)
Nothing przygotowuje się do dostarczenia tańszej alternatywy dla Phone (2), która będzie również służyć jako następca Phone (1). Podczas gdy data premiery Nothing Phone (2a) została już potwierdzona, znany przeciek zaoferował pierwsze rzekomo oficjalne spojrzenie na jego zupełnie nowy design.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Wcześniej dzisiaj, informowaliśmy o szczegółach że w sieci pojawiły się sprzeczne zdjęcia nowego smartfona Nothing. Krótko mówiąc, informacje z od połowy grudnia wskazywały na to, że Phone (2a) ma inny układ aparatu niż Phone (1) i Phone (2). Jednak nowy przeciek z @OnLeaks i Smartprix sugeruje co innego.

Według tego pierwszego, obraz osadzony poniżej jest "oficjalnym renderem prasowym", a nie renderami opartymi na CAD, które zwykle dostarcza przeciek. Chociaż to stwierdzenie pozostaje na razie niezweryfikowane, obraz zawiera Nothing branding i ikony regulacyjne we właściwych miejscach, w tym oznaczenia CE i UKCA. Ponadto widoczny jest numer modelu "A142" i nazwa marketingowa "telefon (2a)", co wiąże się z wcześniejszymi oczekiwaniami.

Wygląda na to, że Phone (2a) ma lekko zakrzywiony tylny panel, podobnie jak Phone (2) (obecnie 690 USD na Amazon). Podobnie, Phone (2a) ma półprzezroczysty panel tylny, który jest podstawą produktów Nothing. Mając to na uwadze, mówi się, że w słuchawce średniej klasy brakuje interfejsu Glyph, konfigurowalnej matrycy LED Nothing. Nothing ma oficjalnie zaprezentować Phone (2a) pod koniec lutego podczas MWC 2024. Chociaż jest to pierwszy model sprzedawany z brandingiem serii "a", Nothing pozycjonuje Phone (2a) jako "wyraźne ulepszenie" w stosunku do Phone (1).

(Źródło obrazu: @OnLeaks i Smartprix)
(Źródło obrazu: @OnLeaks i Smartprix)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Nothing Phone (2a) pojawia się na rzekomym oficjalnym zdjęciu produktu z zupełnie nowym wyglądem, ale bez interfejsu Glyph
Alex Alderson, 2024-02- 6 (Update: 2024-02- 6)