Notebookcheck Logo

Seria Nothing Phone ma wyprodukować inauguracyjny wariant budżetowy w nowym wycieku numeru modelu

Następny smartfon bez niczego? (Źródło: Sanju Choudhary za pośrednictwem Twittera)
Następny smartfon bez niczego? (Źródło: Sanju Choudhary za pośrednictwem Twittera)
Nic nie pracuje nad nowym smartfonem - jednak według najnowszych plotek nie jest to flagowiec trzeciej generacji. Zamiast tego, to nowe urządzenie ma zostać wprowadzone na rynek jako przystępna cenowo alternatywa dla obecnego Phone (2), z nazwą produktu i numerem modelu do dopasowania. W każdym razie wydaje się, że jego konstrukcja nie będzie zaskoczeniem dla fanów marki Carla Pei.
Android Leaks / Rumors Smartphone

Nic wydało swój flagowiec drugiej generacji Phone (2) niemniej jednak, według najnowszych plotek, jego potencjalny następca może już wyciekać. Został on rzekomo zarejestrowany w Bureau of Indian Standards (BIS) jako nowe urządzenie od Carl Pei-jednak jego status jako Phone (3) jest najwyraźniej wątpliwy.

Według znanego przecieku Abhishek Yadav, urządzenie to może w rzeczywistości pojawić się jako "Phone 2A" (lub raczej "Phone (2a)") - teoria podtrzymana przez drugiego informatora na Twitterze/X. Sanju Choudhary's sanju Choudhary'ego wydają się pasować do podejrzewanej nowej nazwy produktu: podczas gdy (dziwny efekt kopiowania węgla) obraz wskazuje na obecność Glyph to jest to oświetlenie oryginalnegoPhone (1), a nie zaktualizowanego Phone (2).

W związku z tym wydaje się Nic może mieć dość jawnego rywala dla urządzeń takich jak Pixel 8a w pracach. Urządzenie, znane również jako "A142" (lub "AIN142", zgodnie z ustaleniami Choudhary'ego), ma również posiadać AMOLED o tym samym rozmiarze co Phone (2) i ma mieć nową baterię ("NT03"), chociaż jej pełna specyfikacja (i pojemność) pozostaje na razie nieznana.

Proszę kupić Phone (2) na Amazon

Numer modelu "Nothing Phone 2(a)"...
Numer modelu "Nothing Phone 2(a)"...
nazwisko...
nazwisko...
...i wygląd tylnego panelu zostały rzekomo ujawnione. (Źródło: Abhishek Yadav, Sanju Choudhary via Twitter/X)
...i wygląd tylnego panelu zostały rzekomo ujawnione. (Źródło: Abhishek Yadav, Sanju Choudhary via Twitter/X)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Seria Nothing Phone ma wyprodukować inauguracyjny wariant budżetowy w nowym wycieku numeru modelu
Deirdre O'Donnell, 2023-12- 3 (Update: 2023-12- 3)