Notebookcheck Logo

Nothing Phone (2) zyskuje tryb kieszonkowy, ulepszoną obsługę interfejsu Glyph i inne zmiany dzięki aktualizacji Nothing OS 2.0.3

Nothing OS 2.0.3 wnosi kilka praktycznych zmian do Phone (2). (Źródło obrazu: Notebookcheck)
Nothing OS 2.0.3 wnosi kilka praktycznych zmian do Phone (2). (Źródło obrazu: Notebookcheck)
Nothing udostępnia Nothing OS 2.0.3 dla telefonu Nothing Phone (2). Dostępny do pobrania już teraz, Nothing OS 2.0.3 wprowadza kilka nowych funkcji i poprawek błędów do następcy Nothing Phone (1), w tym tryb kieszonkowy do wyłączania wejść dotykowych, gdy telefon (2) nie jest używany.
Android Smartphone Software

Nic nie wypuściło kolejnej aktualizacji do Phone (2), krótko po tym, jak firma wydała Nothing OS 2.0.2a dla swojego drugiego smartfona. Dla porównania, Nothing OS 2.0.2a przyniósł dziesiątki ulepszeń doPhone (2)i równie wiele poprawek błędów. Dla porównania, Nothing OS 2.0.3 zawiera mniej zmian niż kompilacja z zeszłego miesiąca, której dziennik zmian osadziliśmy poniżej.

Niemniej jednak, Nothing OS 2.0.3 to około 100 MB do pobrania over-the-air (OTA), co czyni go około dwa razy większym niż Nothing OS 2.0.2a. Według Nothing, Nothing OS 2.0.3 koncentruje się na ulepszeniu interfejsu Glyph poprzez dodanie obsługi aplikacji Zomato w Glyph Progress. Dodatkowo, w tym miesiącu aktualizacja wprowadza widżet kompasu, funkcję, która opiera się na e-kompasie wewnątrz telefonu.Telefon (2).

Co więcej, Nothing OS 2.0.3 dodaje tryb kieszonkowy, który wydaje się działać tak samo jak odpowiednik OnePlus. Tak więcPhone (2)ostrzega użytkownika za pośrednictwem elementu interfejsu użytkownika, gdy jest w trybie kieszonkowym, podczas którego wszystkie wejścia dotykowe są wyłączone. Co więcej, nowa aktualizacja dlaPhone (2)wprowadza również różne inne drobne zmiany, w tym między innymi ulepszone haptyczne sprzężenie zwrotne, stabilność NFC i stabilność połączenia Bluetooth. Zobacz naszą Recenzja telefonu (2) aby zapoznać się z naszymi przemyśleniami na temat drugiego smartfona Nothing i tego, jak różni się on od Phone (1).

(Źródło obrazu: RM Update)
(Źródło obrazu: RM Update)

Pricecompare

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Nothing Phone (2) zyskuje tryb kieszonkowy, ulepszoną obsługę interfejsu Glyph i inne zmiany dzięki aktualizacji Nothing OS 2.0.3
Alex Alderson, 2023-09-12 (Update: 2023-09-12)