Notebookcheck Logo

Ujawniono datę premiery Nothing Phone (2a), a Carl Pei wyjaśnia, co sprawia, że smartfon wyróżnia się z tłumu

Telefon (2a) zachowa przezroczysty design, z którego słynie Nothing.
Telefon (2a) zachowa przezroczysty design, z którego słynie Nothing.
Nothing oficjalnie ujawniło datę premiery Phone (2a). Telefon (2a), który ma zadebiutować na początku marca, zapowiada się na całkiem solidny smartfon z naciskiem na design, wydajność i aparat, przynajmniej według Nothing. Ponadto urządzenie będzie miało zupełnie nowy wygląd, który nie jest jedynie pochodną Phone (1) i Phone (2).
Android Smartphone

Nothing Phone (2a), najnowszy smartfon Carla Pei, ma zostać ujawniony jeszcze w tym miesiącu na targach MWC. Plotka wyposażony w MediaTek Dimensity 7200 SoC i strzelanki o wysokiej rozdzielczości, Nothing Phone (2a) może być godnym smartfonem średniej klasy, zwłaszcza jeśli firma pozostanie przy swoich korzeniach, wprowadzając uderzający design.

Nothing opublikowało teraz https://www.youtube.com/watch?v=fUcq6m9NYwA wideo, które omawia Phone (2a). Chociaż wideo nie ujawnia prawie żadnych szczegółów technicznych dotyczących smartfona, Carl Pei wyjaśnia koncepcję Phone (2a) i to, co odróżnia go od innych smartfonów ze średniej półki. Co ważniejsze, znamy teraz oficjalną datę premiery Phone (2a), która przypada na 5 marca 2024 roku.

Zagłębiając się w wideo, Carl Pei wyjaśnia, że Nothing Phone (2a) ma zaspokajać różne potrzeby społeczności, które zgodnie ze zrzutami ekranu pokazanymi na filmie nie obejmują flagowych specyfikacji i obracają się wokół telefonu z dobrymi aparatami, wzornictwem i żywotnością baterii.

Zapytany o to, co wyróżnia Nothing Phone (2a), Carl Pei odniósł się do innych firm produkujących smartfony, wyjaśniając, że Nothing nie ma konkurencji w tym segmencie, ponieważ inni producenci smartfonów "nie dbają" o przystępne cenowo telefony. Dodał również, że firmy używają nieflagowych telefonów tylko "dla zysku i objętości".

Według Carla, Nothing Phone (2a) powinien wyróżniać się designem, integracją sprzętu i oprogramowania oraz innowacyjnością interfejsu użytkownika. CEO Nothing zganił również innych producentów smartfonów za pakowanie bezużytecznych aparatów i tanich kolorowych materiałów, co mówi nam, że Phone (2a) może być sprzedawany głównie w tych liniach.

Wreszcie, Nothing Phone (2a) wydaje się koncentrować na "świetnej wydajności i świetnym aparacie", jednocześnie wprowadzając świeżą estetykę. Według głównego projektanta przemysłowego Nothing, Phone (2a) ma nowy design, który nie jest ewolucją poprzednich urządzeń. Nic dziwnego, że Phone (2a) zachowa przezroczyste elementy konstrukcyjne swoich poprzedników.

Data premiery Nothing Phone (2a). (Źródło: Nothing)
Data premiery Nothing Phone (2a). (Źródło: Nothing)

Źródło(a)

Pricecompare

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Ujawniono datę premiery Nothing Phone (2a), a Carl Pei wyjaśnia, co sprawia, że smartfon wyróżnia się z tłumu
Fawad Murtaza, 2024-02-14 (Update: 2024-02-14)