Notebookcheck Logo

Specyfikacja ładowania Nothing Phone 2(a) wyciekła przed domniemaną premierą rywala Pixel 8a

Render "Nothing Phone (2a)". (Źródło: @sunniton via Weibo)
Render "Nothing Phone (2a)". (Źródło: @sunniton via Weibo)
Prowadzona przez Carla Pei marka Android Nothing ma wypuścić swój pierwszy w historii sub-flagowy smartfon w 2024 roku. "Telefon (2a)", o którym mowa, pojawił się teraz w innym nowym wycieku przed tym wydarzeniem. Ta wskazówka wskazuje na topową specyfikację, którą producent OEM zdecydował się wrzucić do tego nowego pakietu za (przypuszczalnie) mniej pieniędzy niż obecny główny telefon (2).
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Accessory

Jeśli wszystkie przecieki i plotki dotyczące samej nazwy okażą się prawdziwe, nic nie będzie bezpośrednim celem dla Google Pixel 8a ze swoim kolejnym smartfonem. W związku z tym uważa się, że zadebiutuje na MWC 2024 jako Phone (2a), nowy sposób na uzyskanie nastoletniego projektu urządzenia mobilnego opartego na inżynierii za mniej niż 649 USD za flagowiec Phone (2) z 12 GB pamięci RAM na Amazon.

Teraz więcej informacji na ten temat rzekomo wyciekło za pośrednictwem organu nadzorującego bezpieczeństwo TÜV SÜD. Podobno zatwierdził (2a), występujący pod numerem modelu powiązany z nim we wcześniejszej wskazówce, do korzystania z zasilacza 45 W dostarczonego przez producenta OEM - podobnie jak jego domniemany duży rodzeństwo.

Niestety, nowy wyciek nie obejmuje baterii, o której mowa, chociaż wskazówka, że wszystkie Telefon (2)-będą miały ten sam rozmiar wyświetlacza rozmiar wyświetlacza może sugerować, że budżetowy spin-off pierwszej generacji może mieć baterię o pojemności co najmniej 4000 mAh, a nie 1000 mAh z tego samego przecieku, który jest, można mieć nadzieję, dziwaczną nieścisłością.

Podsumowując, wygląda na to, że Nic może reklamować swój inauguracyjny smartfon w przystępnej cenie jako posiadający pewne zalety, które do tej pory były dostępne tylko w jego obecnie flagowyw tym przewodowe ładowanie.

Z drugiej strony, jego rendery i fałszywe elementy wewnętrzne na wystawie same w sobie wydają się negować wszelkie szanse na to, że ładowanie bezprzewodowe i odwrotne ładowanie bezprzewodowe dołączą do nich, stając się okazją Nic w najbliższej przyszłości.

"Nothing Phone (2a)" (lub A142) pojawia się w nowym wycieku certyfikacji. (Źródło: TÜV SÜD via MySmartPrice)
"Nothing Phone (2a)" (lub A142) pojawia się w nowym wycieku certyfikacji. (Źródło: TÜV SÜD via MySmartPrice)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Specyfikacja ładowania Nothing Phone 2(a) wyciekła przed domniemaną premierą rywala Pixel 8a
Deirdre O'Donnell, 2024-01-28 (Update: 2024-01-28)