Notebookcheck Logo

Nothing Phone (2a) pojawi się jeszcze w tym miesiącu, aby rywalizować z Google Pixel 8a i jako "wyraźna aktualizacja" w stosunku do Nothing Phone (1)

Telefon (2a) prawdopodobnie będzie odzwierciedlał swoich poprzedników dzięki konfiguracjom pamięci i opcjom kolorystycznym. (Źródło obrazu: Nothing)
Telefon (2a) prawdopodobnie będzie odzwierciedlał swoich poprzedników dzięki konfiguracjom pamięci i opcjom kolorystycznym. (Źródło obrazu: Nothing)
Firma Nothing przedstawiła plany zastąpienia modelu Nothing Phone (1) jeszcze w tym miesiącu. Powracając do swoich korzeni ze średniej półki, Nothing wkrótce wypuści Nothing Phone (2a), który, jak twierdzi, będzie "wyraźnym ulepszeniem w porównaniu do Phone (1) na każdym froncie".
Android Smartphone

Nic nie potwierdziło teraz, że pracuje nad nowym produktem, prawie dwa miesiące po tym, jak zasugerował. Podsumowując, w połowie grudnia firma poinformowała, że weźmie udział w targach MWC 2024 w Barcelonie, a wydarzenie "Nothing to see" zaplanowano na 27 lutego. Jak sugerowały kolejne przecieki, następnym produktem Nothing będzie kolejny smartfon, trzeci do tej pory po Phone (1) i Phone (2).

Według Nothing, smartfon otrzymał nazwę detaliczną Phone (2a), a także nazwę kodową Aerodactyl po postaci Pokémon o tej samej nazwie. Jak można się spodziewać, Phone (2a) będzie tańszą alternatywą dla Phone (2) który już sprzedaje (obecnie 691,50 USD na Amazon). Firma twierdzi jednak, że Phone (2a) będzie również ulepszeniem w stosunku do Phone (1), co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę pozycjonowanie tego ostatniego jako Pixel 6a konkurenta.

Dzięki Phone (2a) naprawdę podwoiliśmy podstawowe potrzeby użytkowników - wydajność, aparat, proszę to nazwać... jednocześnie zapewniając wyraźne ulepszenie w porównaniu do Phone (1) na każdym froncie.

Tak więc telefon (2a) będzie prawdopodobnie rywalizował z Pixel 7a i ostatecznie Pixel 8a. Wygląda jednak na to, że ten ostatni pojawi się przed pierwszym, w przeciwieństwie do Telefon (2) i Pixel 6a. Na razie oczekuje się, że Google dostarczy Pixel 8a w maju podczas I/O 2024. Jak zwykle, nic nie zdecydowało się ujawnić żadnych szczegółów dotyczących urządzenia, chociaż wykorzystało jeden z projektów tapet, które @Za_Raczke i SmartPrix wyciekły pod koniec grudnia.

Opierając się na różnych przeciekach, Phone (2a) będzie wykorzystywał te same przednie i ultraszerokokątne kamery, co Telefon (2). I odwrotnie, ten pierwszy będzie opierał się na ISOCELL GN9 jako głównym aparacie, czujniku 50 MP obecnie dostępnym wyłącznie w Motorola Moto G84. Co więcej, pokazano, że telefon (2a) zawiera MediaTek Dimensity 7200, wersję chipsetu w Redmi Note 13 Pro Plusi podobno będzie dostępny od około 400 euro w dwóch konfiguracjach pamięci i opcjach kolorystycznych.

(Źródło obrazu: Nothing)
(Źródło obrazu: Nothing)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Nothing Phone (2a) pojawi się jeszcze w tym miesiącu, aby rywalizować z Google Pixel 8a i jako "wyraźna aktualizacja" w stosunku do Nothing Phone (1)
Alex Alderson, 2024-02- 1 (Update: 2024-02- 1)