Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Wyciek Buds 3 Pro wskazuje na Apple AirPods Pro-like design

Samsung Galaxy Buds 3 Pro może przyjąć konstrukcję w stylu łodygi (źródło obrazu: @evleaks)
Samsung Galaxy Buds 3 Pro może przyjąć konstrukcję w stylu łodygi (źródło obrazu: @evleaks)
Oczekuje się, że Samsung zaprezentuje wiele nowych produktów podczas nadchodzącego wydarzenia Unpacked. Wśród nich są nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Galaxy Buds 3 Pro, które właśnie wyciekły. Zgodnie z przeciekiem, konstrukcja będzie podobna do Apple AirPods Pro, z łodygą zamiast owalnego kształtu, z którym przyszli poprzednicy.
Audio Accessory Leaks / Rumors

Nadchodzący Samsung Galaxy Buds 3 Pro, którego premiera spodziewana jest na nadchodzącym wydarzeniu Unpackedmogą mieć inny design niż poprzednicy. Przynajmniej na to wskazuje przeciek z @evleaks. Zamiast owalnego kształtu, wydaje się, że nowe słuchawki bezprzewodowe przyjmą konstrukcję w stylu łodygi, podobnie jak Apple AirPods Pro (2. generacja obecnie 189,99 USD na Amazon).

Chociaż oznacza to, że słuchawki Galaxy Buds 3 Pro nie będą wyglądać inaczej niż ich konkurent, jest to dobra wiadomość dla tych, którzy chcą wyraźniejsze połączenia. Chodzi o to, że bezprzewodowe słuchawki douszne na pałąku utrzymują dolny mikrofon nieco bliżej ust. Pozwala to mikrofonowi lepiej odbierać głosy.

Kolejną dużą poprawą, jaką może zaoferować konstrukcja w stylu trzpienia, jest lepsza stabilność. Tak więc, jeśli Samsung zdecydował się na to przeprojektowanie w Galaxy Buds 3 Pro, te nowe bezprzewodowe słuchawki douszne będą bezpieczniejsze w uszach i powinny być w stanie poruszać się bez obawy o ich wypadnięcie.

Co więcej, przyjmując konstrukcję podobną do Apple AirPods Pro, Samsung mógłby prawdopodobnie zintegrować większą baterię. Dzięki temu nowsze słuchawki Bluetooth będą działać dłużej niż Galaxy Buds 2 Pro. Mówiąc o tym, ten wyciek nie zagłębił się w specyfikacje, ale poprzedni rzucił na to trochę światła.

Ten przeciek sugerował, że Samsung Galaxy Buds 3 Pro będzie wyposażony w konfigurację audio z dwoma przetwornikami i Bluetooth 5.4. Twierdzono, że nadchodzące bezprzewodowe słuchawki douszne będą dostarczać 24-bitowy dźwięk 96 kHz przy użyciu wysokiej klasy kodeka, którym prawdopodobnie może być Samsung Seamless Codec HiFi.

Raport twierdził ponadto, że Galaxy Buds 3 Pro będą oferować do 7 godzin pracy i do 30 godzin pracy na baterii z etui ładującym. Wskazano również, że słuchawki douszne Bluetooth będą miały 360 Audio, SmartThings Find i Buds Auto Switch.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Samsung Galaxy Wyciek Buds 3 Pro wskazuje na Apple AirPods Pro-like design
Abid Ahsan Shanto, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)