Notebookcheck Logo

Mail, Wiadomości, Zdjęcia otrzymają nowe funkcje w iOS 18

iOS 18 wprowadza gruntowne zmiany w aplikacji Zdjęcia. (Zdjęcie za pośrednictwem Apple)
iOS 18 wprowadza gruntowne zmiany w aplikacji Zdjęcia. (Zdjęcie za pośrednictwem Apple)
Apple zaprezentował dziś iOS 18. Nowy system operacyjny wprowadza aktualizacje do kilku wbudowanych aplikacji Apple, takich jak Mail, Wiadomości i Zdjęcia. Aktualizacje te obejmują formatowanie tekstu, wyróżnianie ważnych obrazów i nadawanie priorytetów wiadomościom e-mail na podstawie kontekstu.
Apple iOS iPhone iPad Software

Appleekosystem aplikacji na iPhone'a staje się coraz bardziej inteligentny dzięki iOS 18.

Nowa aktualizacja wprowadza pewne zmiany w aplikacjach Wiadomości, Mail i Zdjęcia. Teksty wysyłane za pośrednictwem iMessage można wzbogacić o nowe animacje, które można zastosować do całej wiadomości lub określonych słów lub emotikonów. Aplikacja będzie nawet inteligentnie sugerować określone animacje w oparciu o kontekst wiadomości. Ponadto użytkownicy mogą dodać dowolne emoji jako naklejkę (lub "tapback") do wiadomości iMessage i wysłać wiadomość przez satelitę. RCS jest obsługiwany w iOS 18, a iMessages można zaplanować do wysłania w późniejszym czasie.

Mail otrzymuje funkcję sortowania podobną do Gmaila, która automatycznie sortuje wiadomości e-mail na kategorie w oparciu o ich kontekst. Mail może również grupować wiadomości e-mail, które są ze sobą powiązane (takie jak e-maile dotyczące zamówień online lub zbliżającej się podróży) i będzie próbował przesuwać wiadomości e-mail, które uzna za priorytetowe, na górę skrzynki odbiorczej użytkownika.

Wreszcie, Zdjęcia otrzymują sporo inteligentnych funkcji, aby lepiej sortować i grupować zdjęcia. Użytkownicy będą mogli przeszukiwać swoją bibliotekę zdjęć na podstawie wyszukiwanych haseł, a aplikacja będzie sortować obrazy na podstawie powiązanych tematów (takich jak "zwierzęta domowe" lub podróż do określonego miejsca). Dostępna będzie również nowa karuzela, która wyróżni zdjęcia uznane przez aplikację za istotne i wyświetli je w widocznym miejscu na ekranie telefonu.

Funkcje te zostaną dołączone do iOS 18 kiedy zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Proszę kupićiPhone'a 15 Pro (odnowionego) w Amazon.

Źródło(a)

Apple

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Mail, Wiadomości, Zdjęcia otrzymają nowe funkcje w iOS 18
Sam Medley, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)