Notebookcheck Logo

Najnowsze dowody dotyczące nowych, wysokiej klasy składanych urządzeń Samsung Galaxy wskazują na kompromisy w zakresie łączności i ładowania

Samsung ujawnił już, jak wyglądają Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6. (Źródło zdjęcia: Samsung - edytowane)
Samsung ujawnił już, jak wyglądają Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6. (Źródło zdjęcia: Samsung - edytowane)
Samsung Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6 zatrzymały się w FCC. Stanowiąc poważną przeszkodę na drodze do ich wydania, FCC podkreśliło różne kompromisy w zakresie łączności, a także znaną wydajność szybkiego ładowania.
Android Foldable Smartphone Leaks / Rumors

Sezon przecieków na temat składanych smartfonów Samsunga nowej generacji dobiegł końca. Oficjalnie, model Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5 (obecnie 1 399,99 USD na Amazon) pozostają obecnymi składanymi smartfonami Samsunga. Jednakże, Evan Blass udostępnił liczne zdjęcia na których można zobaczyć Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6, zaledwie kilka dni po tym, jak Samsung Kazachstan opublikował odpowiednik obu urządzeń na swojej stronie internetowej.

Co więcej, Federalna Komisja Łączności (FCC) opublikowała wstępną dokumentację dla obu urządzeń. Według organu regulacyjnego oba obsługują łączność Bluetooth 5.3 i Wi-Fi 6E, a także Bluetooth LE Audio, NFC i różne pasma 5G. Żadne z nich nie obsługuje jednak Wi-Fi 7, mimo że Samsung oferuje nowy standard łączności w Galaxy S24 Ultra. Niemniej jednak, Galaxy Z Fold6 posiada układ ultraszerokopasmowy (UWB), prawdopodobnie do użytku z siecią Google Find My Device, wśród innych zastosowań.

Co więcej, FCC ujawnia, że Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6 utrzymują szczytową moc ładowania przewodowego 25 W i bezprzewodowego 15 W, podobnie jak ich poprzednicy. I odwrotnie, pierwszy z nich ma zawierać baterię o pojemności 3,887 mAh, co stanowi 8% wzrost w stosunku do łącznej pojemności 3,591 mAh modelu Galaxy Z Flip5. Obecnie oczekuje się, że Samsung zaprezentuje Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6 jednocześnie 10 lipca podczas kolejnego wydarzenia Galaxy Unpacked. W międzyczasie firma podobno dostarczy Galaxy Watch FE, który pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

(Źródło zdjęcia: FCC)
(Źródło zdjęcia: FCC)
(Źródło zdjęcia: FCC)
(Źródło zdjęcia: FCC)
(Źródło zdjęcia: FCC)
(Źródło zdjęcia: FCC)

Źródło(a)

FCC (1) (2) via GSMArena

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Najnowsze dowody dotyczące nowych, wysokiej klasy składanych urządzeń Samsung Galaxy wskazują na kompromisy w zakresie łączności i ładowania
Alex Alderson, 2024-06- 8 (Update: 2024-06- 8)