Notebookcheck Logo

Nowy niedrogi zegarek Samsung Galaxy Watch pojawia się na Amazon, ujawniając cenę i datę premiery

Samsung Galaxy Watch FE pojawia się na Amazon (źródło zdjęcia: Samsung)
Samsung Galaxy Watch FE pojawia się na Amazon (źródło zdjęcia: Samsung)
Nadchodzący Samsung Galaxy Watch FE pojawił się na Amazon, który ujawnił ceny i szczegóły dostępności nowego przystępnego cenowo smartwatcha. Zgodnie z listą, urządzenie do noszenia będzie kosztować 199 euro (około 214 USD) i zostanie wydane 24 czerwca. Ta data premiery jest zgodna z wcześniejszymi przeciekami.
Smartwatch Wearable Leaks / Rumors

Nowy niedrogi smartwatch Samsunga, Galaxy Watch FE, wydaje się mieć premierę wcześniej niż oczekiwano. Aby Państwa poinformować, następne wydarzenie Unpacked ma się odbyć w przyszłym miesiącu, 10 lipca. Wcześniejsze plotki sugerowały, że Samsung wprowadzi urządzenie do noszenia na tym wydarzeniu wraz z smartfony i inne smartwatche.

Jednak zgodnie z listą Amazon, nadchodzący niedrogi Samsung Galaxy zostanie uruchomiony 24 czerwca, co pasuje do tego, co a niedawny wyciek ujawnił. Lista ujawniła również cenę Watch FE, która wynosi 199 euro (około 214 USD). Prawdopodobnie przełoży się to na 199 USD w USA, ale ceny powinny spaść wraz z promocjami, ponieważ 40 mm Watch 6 można obecnie kupić za 164,45 USD na Amazon.

Lista Amazon rzuciła również światło na wymiary. Zgodnie z listą, 40 mm wersja Samsung Galaxy Watch FE będzie mierzyć 40x10x39 mm i ważyć 26,6 grama. Chociaż nie ujawniono żadnych zdjęć ani specyfikacji, wszystkie poprzednie raporty wskazywały na to, że jest to Watch 4 z nową nazwą i zaktualizowanym oprogramowaniem.

Jeśli to prawda, zobaczymy Galaxy Watch FE z 1,2-calowym ekranem AMOLED o rozdzielczości 396 x 396 pikseli, baterią 247 mAh o znamionowym czasie pracy 30 godzin, 5 ATM wodoodporność z IP68 i MIL-STD-810H oraz SoC Exynos W920.

Wcześniej wyciekły rendery (źródło obrazu: Sudhanshu1414 na X)
Wcześniej wyciekły rendery (źródło obrazu: Sudhanshu1414 na X)
Lista Amazon (źródło obrazu: YTechB)
Lista Amazon (źródło obrazu: YTechB)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Nowy niedrogi zegarek Samsung Galaxy Watch pojawia się na Amazon, ujawniając cenę i datę premiery
Abid Ahsan Shanto, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)