Notebookcheck Logo

Leaker twierdzi, że Samsung Galaxy Ring może być używany jako pilot do aparatu i jest znacznie lżejszy niż oczekiwano

Wciąż nie wiadomo, czy Samsung faktycznie pokazał już swój rzekomy "1 g" Galaxy Ring. (Źródło obrazu: Notebookcheck)
Wciąż nie wiadomo, czy Samsung faktycznie pokazał już swój rzekomy "1 g" Galaxy Ring. (Źródło obrazu: Notebookcheck)
Oczekuje się, że Samsung nie wyda oficjalnie swojego pierwszego inteligentnego pierścienia do noszenia przez kolejny miesiąc. Niemniej jednak, w sieci pojawiło się więcej szczegółów na temat interakcji Galaxy Ring ze sparowanym smartfonem, podobnie jak domniemana waga jego najlżejszego wariantu.
Galaxy S Wearable Leaks / Rumors

Oura pozostaje wyborem dla inteligentnego pierścienia do noszenia, takiego jak model Gen 3. Alternatywnie, Ultrahuman sprzedaje Ring AIR (obecnie 349 USD na Amazon). Oczekuje się jednak, że Samsung wkrótce wstrząśnie tym niszowym rynkiem dzięki swojemu Galaxy Ring.

Dla kontekstu, Samsung publicznie zaprezentował swój inteligentny pierścień pierwszej generacji podczas MWC 2024 w lutym. Podczas gdy firma milczała na temat Galaxy Ring od tego czasu, zasugerowała że urządzenie będzie dostępne tego lata. Opierając się na ostatnich plotkach, Galaxy Ring faktycznie otrzyma pełną wersję 10 lipca wraz z Galaxy Watch7, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6.

W międzyczasie południowokoreański leaker @RoderSuper twierdzi, że otrzymał informacje o minimalnej wadze Galaxy Ring, której Samsung jeszcze nie ujawnił. Do tej pory mówiło się, że Galaxy Ring będzie ważył od 2,3 g do 2,9 g. Według @RoderSuper, "najlżejszy model" będzie ważył około 1 g. Pomimo tego, mówi się, że Galaxy Ring nadal ma w sobie wystarczającą ilość elektroniki, aby kontrolować funkcję migawki aparatu sparowanego smartfona. Ostatecznie jednak nie możemy zweryfikować tych informacji w momencie publikacji. Biorąc pod uwagę, że @RoderSuper ma również nieco mieszany rekord, zalecamy na razie zachowanie sceptycyzmu.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Leaker twierdzi, że Samsung Galaxy Ring może być używany jako pilot do aparatu i jest znacznie lżejszy niż oczekiwano
Alex Alderson, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)