Notebookcheck Logo

Leaker ujawnia opcje kolorystyczne składanych smartfonów Samsung Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6

Galaxy Z Fold6 wystartuje wraz z Galaxy Watch7 podczas przyszłomiesięcznego wydarzenia Galaxy Unpacked. (Źródło zdjęcia: Evan Blass)
Galaxy Z Fold6 wystartuje wraz z Galaxy Watch7 podczas przyszłomiesięcznego wydarzenia Galaxy Unpacked. (Źródło zdjęcia: Evan Blass)
Niecały miesiąc dzieli nas od spodziewanej premiery Samsunga Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6. Niezwykle wiarygodny przeciek twierdzi jednak, że uzyskał informacje na temat kolorów premierowych pary, w tym ekskluzywnych kolorów online dla obu modeli.
Android Foldable Galaxy S Smartphone Leaks / Rumors

Evan Blass ujawnił, jakie jego zdaniem są kolory premierowe składanych smartfonów Samsunga nowej generacji. Dla kontekstu, Ross Young z Display Supply Chain Consultants (DSCC) dostarczył podobnych informacji na temat Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6 kilka miesięcy temu kilka miesięcy temu. Wydaje się jednak, że Blass ujawnił ich nazwy detaliczne, a nie tylko odcienie.

Konkretnie, Blass twierdzi, że para będzie dostępna w następujących kolorach:

 • Galaxy Z Flip6

  • Niebieski
  • Miętowy
  • Srebrny cień
  • Żółty

 • Galaxy Z Fold6

  • Granatowy
  • Różowy
  • Silver Shadow

Co więcej, ten sam przeciek dodaje, że Samsung zamierza oferować Crafted Black i White jako "Online Exclusive Colours" dla obu urządzeń. Proszę pamiętać, że Samsung sprzedaje "Online Exclusive Colours" tylko za pośrednictwem swojej platformy e-commerce. Podobno pojawi się trzecia ekskluzywna opcja online dla Galaxy Z Flip5(obecnie 584 USD odświeżone na Amazon), która według doniesień Blass nazywa się "Peach".

Obecnie oczekuje się, że Samsung dostarczy Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6 10 lipca podczas kolejnego wydarzenia Galaxy Unpacked wraz z nowymi urządzeniami do noszenia, takimi jak Galaxy Watch Ultra. Nawiasem mówiąc, Blass nadal udostępnia zakodowane zdjęcia urządzeń Samsunga związanych z lipcem, z których najnowsze osadziliśmy powyżej. Proszę zobaczyć nasz wcześniejszy artykuł aby zobaczyć więcej zdjęć tych wczesnych zdjęć promocyjnych Galaxy Unpacked.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Leaker ujawnia opcje kolorystyczne składanych smartfonów Samsung Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6
Alex Alderson, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)