Notebookcheck Logo

Apple WWDC 2024: Zapraszamy do oglądania na żywo wydarzenia inauguracyjnego Apple Intelligence!

10 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 czasu PT w Kalifornii rozpocznie się keynote WWDC 2024, który prawdopodobnie będzie poświęcony Apple Intelligence.
10 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 czasu PT w Kalifornii rozpocznie się keynote WWDC 2024, który prawdopodobnie będzie poświęcony Apple Intelligence.
Wreszcie, właściciele iPhone'ów, iPadów i komputerów Mac wkrótce również skorzystają z generatywnej sztucznej inteligencji, dla której Apple wkrótce wymyśli nowy termin marketingowy. Jeśli chcą Państwo usłyszeć, jak Tim Cook i jego zespół wielokrotnie wypowiadają "Apple Intelligence", proszę nie szukać dalej. Oprócz szumu związanego ze sztuczną inteligencją, powinno pojawić się również wiele wiadomości dotyczących iOS 18, iPadOS 18, macOS 15 i watchOS 11.
Apple iPad Pro iOS Smartphone MacBook Leaks / Rumors Smartwatch

Apple ma wiele do nadrobienia, jeśli chodzi o sztuczną inteligencję, ale nie przegapi okazji, by odcisnąć swoje piętno na tym temacie dzięki odważnemu działowi marketingu. Według Marka Gurmana z Bloomberga, znanego ze swoich analiz i dokładnych zapowiedzi na Apple, sztuczna inteligencja na Apple nie będzie nazywana sztuczną inteligencją, ale Apple Intelligence, co oczywiście nieco zaciemnia fakt, że będą to w dużej mierze te same funkcje, które konkurencja miała znacznie wcześniej.

W każdym razie sztuczna inteligencja będzie w centrum Apple przemówienia CEO Tima Cooka, które tradycyjnie rozpocznie czterodniową konferencję deweloperów w słonecznym Cupertino. Według Gurmana, temat szumu zajmie co najmniej połowę około dwugodzinnego keynote, a reszta będzie poświęcona wszystkim innym nowym funkcjom iOS 18, iPadOS 18, macOS 15 i watchOS 11, na temat których Gurman również już szczegółowo skomentował.

Doświadczenie dowiodło, że prawdopodobnie będzie o wiele więcej nieznanych wcześniej szczegółów, które zespół Apple ogłosi po raz pierwszy podczas wydarzenia inauguracyjnego WWDC, chociaż nowy sprzęt najwyraźniej nie zostanie uwzględniony w tym roku. Jeśli chcą Państwo obejrzeć wydarzenie inauguracyjne Apple na żywo, proszę kliknąć poniższy link YouTube krótko przed 10 rano czasu pacyficznego (PT) w poniedziałek, 10 czerwca 2024 roku. Oczywiście później podsumujemy najważniejsze innowacje.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Apple WWDC 2024: Zapraszamy do oglądania na żywo wydarzenia inauguracyjnego Apple Intelligence!
Alexander Fagot, 2024-06-10 (Update: 2024-06-11)