Notebookcheck Logo

Nothing nie ujawnia innowacyjnej porażki, jaką był Power (1) w wideo

Nothing Power (1) miał ładować wiele urządzeń jednocześnie, ale nigdy nie trafił na rynek. (Zdjęcie: Nothing)
Nothing Power (1) miał ładować wiele urządzeń jednocześnie, ale nigdy nie trafił na rynek. (Zdjęcie: Nothing)
Po tym, jak Apple ogłosiło swoją innowacyjną ładowarkę AirPower i anulowało ją po kilku latach opóźnienia, Nothing przyznaje, że doświadczyło podobnej porażki. Założyciel Nothing, Carl Pei, opowiada o niedokończonej ładowarce Nothing Power (1) w wnikliwym wideo.
Fail Accessory

W poniższym filmie założyciel i dyrektor generalny Nothing, Carl Pei, po raz pierwszy opowiada o Nothing Power (1), ładowarce i powerbanku, które nigdy nie trafiły na rynek. Prototyp urządzenia można zobaczyć na filmie, który ma podobny, przezroczysty wygląd do Nothing Ear (2).

Na górze widać dużą cewkę ładującą Qi, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie słuchawek lub smartfonów. Port USB-C i port USB-A znajdują się z tyłu, umożliwiając jednoczesne ładowanie trzech urządzeń. Szczególną cechą jest zintegrowana bateria, co oznacza, że Nothing Power (1) został zaprojektowany jako stacjonarna ładowarka, a także power bank do podróży.

Jednak Nothing napotkało szereg problemów podczas opracowywania. Przezroczysty plastik po prostu nie był wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać upadki, ponieważ zintegrowana bateria oznaczała, że Nothing Power (1) był znacznie cięższy niż etui ładujące całkowicie bezprzewodowych słuchawek. Temperatura również stała się problemem podczas ładowania przez kabel USB i bezprzewodowo w tym samym czasie.

Appleładowarka AirPower również została wycofana z produkcji z tych samych powodów. W latach, które minęły od złomowania Power (1), Nothing rzeczywiście wprowadziło na rynek ładowarkę, ale CMF by Nothing Power 65W GaN jest znacznie mniej ambitna.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 10 > Nothing nie ujawnia innowacyjnej porażki, jaką był Power (1) w wideo
Hannes Brecher, 2023-10-28 (Update: 2023-10-28)