Notebookcheck Logo

Najnowsza aktualizacja Nothing Phone (2) zawiera dziesiątki ulepszeń i poprawek błędów

Nothing OS 2.0.2a przynosi niezliczone zmiany w Phone (2), mimo że jest to aktualizacja tymczasowa. (Źródło obrazu: Notebookcheck)
Nothing OS 2.0.2a przynosi niezliczone zmiany w Phone (2), mimo że jest to aktualizacja tymczasowa. (Źródło obrazu: Notebookcheck)
Nothing OS 2.0.2a jest już dostępny do bezpłatnego pobrania na Nothing Phone (2). Według dziennika zmian Nothing, zawiera on dziesiątki zmian w stosunku do Nothing OS 2.0.2, mimo że rozmiar pliku nie przekracza 60 MB.
Android Smartphone Software

Wygląda na to, że Nothing udostępnia teraz Nothing OS 2.0.2a na więcejPhone (2)po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu. Podsumowując, Nothing ogłosiło Nothing OS 2.0.2a, aby rozwiązać różne problemy, które pojawiły się w Nothing OS 2.0.2. Należy pamiętać, że tylkoPhone (2)otrzymał do tej pory Nothing OS 2.0.2. Dla porównania, firma dopiero rozpoczęła wdrażanie Nothing OS 2.0.0 dla Phone (1), który mamy omówione osobno.

Podczas gdy Nothing rozlicza najnowszą aktualizację dla Phone (2) jako drobną, zawiera ona liczne zmiany, które przeczą jej rozmiarowi pliku 58 MB jako pobraniu over-the-air (OTA). Jak pokazuje poniższy zrzut ekranu, Nothing twierdzi, że rozwiązało problem, który wpływał na działanie Portfela Google w sklonowanych aplikacjach, a także trzy błędy, które powodowały, że niektóre elementy interfejsu użytkownika przestawały reagować.

Ponadto Nothing OS 2.0.2a zmienia siłę haptycznego sprzężenia zwrotnego podczas pisania i poprawia niezawodność sieci z wieloma operatorami na całym świecie, wśród innych ulepszeń. Prawdopodobnie największe zmiany dotyczą systemu kamer Phone (2), z kilkunastoma wpisami poświęconymi w dzienniku zmian firmy. Na przykład, Nothing OS 2.0.2a powinien przyspieszyć czas przetwarzania HDR, jednocześnie redukując matowe odcienie i efekt halo w trybie portretowym podczas korzystania z trybu HDR. Niestety, nie wiadomo jeszcze, kiedy Nothing wprowadzi wszystkie te zmiany do telefonu (1). Jednak już teraz powinieneś być w stanie pobrać Nothing OS 2.0.2a na stroniePhone (2)przechodząc do głównego menu Ustawienia i dotykając opcji Sprawdź aktualizacje w podmenu Aktualizacje systemu.

(Źródło zdjęcia: @MaxJmb)
(Źródło zdjęcia: @MaxJmb)
(Źródło zdjęcia: @MaxJmb)
(Źródło zdjęcia: @MaxJmb)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 08 > Najnowsza aktualizacja Nothing Phone (2) zawiera dziesiątki ulepszeń i poprawek błędów
Alex Alderson, 2023-08-30 (Update: 2023-08-30)