Notebookcheck Logo

Kluczowy Nothing Phone (2) specyfikacja i wstępne okno premiery ujawnione przez nowy przeciek

Nothing Phone (2) będzie podobno napędzany przez high-endowy SoC firmy Qualcomm (image via own)
Nothing Phone (2) będzie podobno napędzany przez high-endowy SoC firmy Qualcomm (image via own)
Nothing Phone (2) będzie podobno wyposażony w wysokiej klasy niezapowiedziany SoC z serii Snapdragon 8 od Qualcomm, ekran AMOLED 120 Hz, baterię 5000 mAh i 12 GB RAM. Nothing podobno planuje wprowadzić go na rynek gdzieś w trzecim kwartale 2023 roku.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone

Podczas gdy Nothing Phone (1) był czczony jako wszechstronne urządzenie, nasz dogłębny przegląd ustalił, że był ponadprzeciętny, w najlepszym razie. Na korzyść Nothing przemawia fakt, że od czasu premiery naprawiono niektóre z problemów telefonu (1). Ci, którzy czekają na jego następcę będą zadowoleni, wiedząc MySmartPrice ujawnił kilka ważnych specyfikacji telefonu Nothing (2). Zostanie on wprowadzony na rynek gdzieś w trzecim kwartale 2023 roku, mówi raport.

Nic CEO Carl Pei powiedział, że smartfon zostanie uruchomiony jako "bardziej premium" alternatywa dla Phone (1). Będzie on rzekomo uruchomić "niezapowiedziane" procesor Snapdragon 8, prawdopodobnie 8+ Gen 2 (tentative)- znaczący upgrade w stosunku do swojego poprzednika w Snapdragon 778G+. Niestety, będzie to prawie na pewno napędzać Nic Phone (2) cena w górę, chyba że Nic ściąga niektóre OnePlus-like shenanigans.

Smartfon, o nazwie kodowej A065, zapakuje panel AMOLED 120 Hz z adaptacyjną częstotliwością odświeżania, baterię 5,000 mAh, do 12 GB pamięci i 256 GB pamięci wewnętrznej. Specyfika wyświetlacza/RAM/pamięci masowej nie jest znana, ale prawdopodobnie Nic będzie musiało na nich potanieć, aby utrzymać niskie koszty. Biorąc pod uwagę, jak bardzo podobny nic Ear (2) jest do Nothing Ear (1), można oczekiwać, że wiele wskazówek projektowych telefonu (1) być przeniesione do telefonu (2).

Kup Nothing Phone (1) na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Kluczowy Nothing Phone (2) specyfikacja i wstępne okno premiery ujawnione przez nowy przeciek
Anil Ganti, 2023-02- 6 (Update: 2023-02- 6)