Notebookcheck Logo

Xiaomi: Nowe otwarte słuchawki douszne z innowacyjnym systemem zapobiegania wyciekom dźwięku już dostępne

Xiaomi: Nowe słuchawki douszne są już dostępne.
Xiaomi: Nowe słuchawki douszne są już dostępne.
Nowe słuchawki douszne od Xiaomi są już dostępne na rynku międzynarodowym. Posiadają one specjalną funkcję zapobiegającą wyciekom dźwięku, obiecują wysoką jakość odtwarzania i są wykonane z przyjaznego dla skóry silikonu, który zapewnia indywidualne dopasowanie i maksymalny komfort.
Audio Launch

Nowe słuchawki douszne od Xiaomi są już dostępne do bezpośredniego importu. Słuchawki M2319E1s są reklamowane ze specjalną funkcją: fale przeciw przesłuchowe są emitowane na zewnątrz, co oznacza, że słowa wypowiadane przez rozmówców nie mogą być słyszane przez osoby stojące w pobliżu. Jest to konieczne, ponieważ M2319E1 są otwartymi słuchawkami dousznymi, które nie oferują pasywnego uszczelnienia jak słuchawki douszne.

W związku z tym wkładki douszne nie są utrzymywane na miejscu przez nacisk, ale są raczej zaczepiane o ucho. Kształt słuchawek lub ramienia można regulować, a jako materiał zastosowano stop niklowo-tytanowy. Uszkodzenia są mało prawdopodobne po długotrwałym użytkowaniu, nawet po tysiącach ruchów.

Zainstalowano 10-milimetrowy przetwornik i reklamowana jest zwykle wysoka jakość dźwięku. Dane są przesyłane przez Bluetooth 5.3: AAC, SBC i LHDC są obsługiwane, co powinno zapobiec silnej kompresji lub utracie jakości. Reklamowany jest certyfikat IP54, więc słuchawki podobno nadają się również do użytku w zapylonym lub wilgotnym otoczeniu.

Słuchawki posiadają dwa wbudowane mikrofony, które mają blokować rozpraszający hałas otoczenia podczas rozmowy telefonicznej. Żywotność baterii została określona na 7,5 godziny odtwarzania muzyki, zwiększając się do 38,5 godziny przy ładowaniu pośrednim.

Banggood żąda ceny 159,99 USD plus koszty wysyłki w wysokości zaledwie 1,30 USD. Opłaty importowe są wliczone w cenę. Kupujący powinni jednak pamiętać, że jest to bezpośredni import chińskiego produktu, co oznacza, że prawdopodobieństwo wyegzekwowania roszczeń gwarancyjnych w przypadku reklamacji jest niskie.

Aby zapewnić prywatność, emitowane są fale przeciwzakłóceniowe.
Aby zapewnić prywatność, emitowane są fale przeciwzakłóceniowe.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Xiaomi: Nowe otwarte słuchawki douszne z innowacyjnym systemem zapobiegania wyciekom dźwięku już dostępne
Silvio Werner, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)