Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Watch Ultra: Wyciek specyfikacji smartwatcha na nowych zdjęciach

Więcej szczegółów na temat Samsung Galaxy Watch Ultra wyciekło. (Źródło obrazu: Smartprix/@OnLeaks)
Więcej szczegółów na temat Samsung Galaxy Watch Ultra wyciekło. (Źródło obrazu: Smartprix/@OnLeaks)
Wygląda na to, że więcej specyfikacji nadchodzącego Samsunga Galaxy Watch Ultra wyciekło na zrzutach ekranu ze strony internetowej Samsunga. Obrazy ujawniają informacje o rozmiarze smartwatcha, kolorach, jasności i pojemności baterii. Ponadto zdjęcia wskazują, w jaki sposób Ultra będzie się różnić od Watch7.
Smartwatch Wearable Leaks / Rumors

Wydaje się, że nowy przeciek ujawnił więcej szczegółów na temat Samsunga Galaxy Watch Ultra. Plotki na temat zegarka premium Ultra zaczęły się jakiś czas temu, kiedy początkowo sądzono, że będzie on nosił nazwę Watch7 Ultra lub Watch X. Jednak nazwa Watch Ultra została potwierdzona w niedawno znalezionych dokumentach TDRA Dokumentach TDRAi potwierdzona po raz drugi przez ten nowy przeciek.

Specyfikacje Galaxy Watch Ultra, uważanego za smartwatch do nurkowania, zostały udostępnione na zdjęciach przez Android Nagłówki; zrzuty ekranu wydają się pokazywać stronę internetową Samsunga, prawdopodobnie niewydaną wersję, a także zawierają szczegóły nadchodzącego Watch7. Na podstawie zdjęć Ultra wygląda na 47 mm tytanową obudowę w trzech kolorach: Titanium Gray, Titanium Silver i Titanium Beige. Szczytowa jasność jest wyższa niż w Watch7 i wynosi 3000 nitów, pasując do Apple Watch Ultra 2. Wodoodporność wynosi tutaj 10 ATM, więcej niż 5 ATM dla Watch7, a pojemność baterii to 590 mAh, jak w Watch5 Pro. Jednak plotki Samsung Galaxy Watch7 Ultra rumoured to join Apple Watch Ultra as diving watch with extremely long battery life sugerują, że Ultra będzie oferować 100 godzin pracy na baterii, więcej niż 80 godzin dostępnych w starszym modelu.

Procesor 3 nm, prawdopodobnie Exynos W1000, i 32 GB pamięci wydają się być takie same jak w Watch7. Warto również zauważyć, że model będzie dostępny tylko w jednym wariancie z LTE i Bluetooth. Projekt zegarka (powyżej) został ujawniony przez @OnLeaks w maju. Ceny i data premiery Samsung Galaxy Watch Ultra nie zostały jeszcze ogłoszone; oficjalna prezentacja może odbyć się na Samsung Galaxy Unpacked 10 lipca.

(Źródło zdjęcia: Android Headlines)
(Źródło zdjęcia: Android Headlines)
(Źródło zdjęcia: Android Headlines)
(Źródło zdjęcia: Android Headlines)
(Źródło zdjęcia: Android Headlines)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Samsung Galaxy Watch Ultra: Wyciek specyfikacji smartwatcha na nowych zdjęciach
Polly Allcock, 2024-06- 6 (Update: 2024-06- 6)