Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Z Fold6 Ultra ponownie przedmiotem dyskusji po pojawieniu się pierwszej konkretnej wskazówki

Być może nie jest to prima aprilisowy żart: Samsung Galaxy Z Fold6 Ultra podobno rzeczywiście istnieje, przynajmniej w jednym regionie świata. (Zdjęcie: SK, Youtube)
Być może nie jest to prima aprilisowy żart: Samsung Galaxy Z Fold6 Ultra podobno rzeczywiście istnieje, przynajmniej w jednym regionie świata. (Zdjęcie: SK, Youtube)
Jest mało prawdopodobne, aby był to żart prima aprilisowy, ponieważ nowe wskazówki dotyczące Galaxy Z Fold6 Ultra zostały po raz pierwszy zauważone 31 marca. Pojawił się nowy szczegół dotyczący podobno topowego modelu z nadchodzącej serii Galaxy Z Fold6, która potencjalnie może składać się z maksymalnie trzech modeli i może potwierdzać istnienie Galaxy Z Fold 6 Ultra.
Android Foldable Smartphone Leaks / Rumors

Po wszystkich plotkach dotyczących Galaxy Z Fold6 i prawdopodobnie odchudzonego siostrzanego modelu o nazwie Galaxy Z Fold6 FE lub Galaxy A Foldjedno wydaje się jasne: po raz pierwszy Samsung prawdopodobnie zaprezentuje nie tylko Galaxy Z Fold6, ale dwa składane warianty obok Galaxy Z Flip6, prawdopodobnie w lipcu 2024 roku Lipcu 2024 roku. Czy drugi wariant będzie modelem Lite lub Ultra, czy też będzie nawet trzeci wariant - nic z tego nie jest obecnie pewne.

Teraz, dzięki holenderskiemu klubowi Galaxy pojawił się kolejny szczegół, który pasuje do teorii Galaxy Z Fold6 Ultra. W tej chwili nie możemy z całą pewnością zagwarantować, że nie jest to żart prima aprilisowy, ale oryginalny artykuł z klubu Galaxy został opublikowany 31 marca, więc powinien być bezpieczny przed podstępnymi żartami, które zwykle mają miejsce 1 kwietnia. Według Holendrów, oprócz oczekiwanego numeru modelu Galaxy Z Fold6 (SM-F956), istnieje również SM-F958. Niestety, Galaxy Club nie ujawnia, gdzie został on zauważony.

Różnica, a mianowicie 8 zamiast 6 na końcu, przemawia za wariantem Ultra, ponieważ tylko "telefony Ultra" Samsunga miały do tej pory 8 na końcu, takie jak Galaxy S24 Ultra (z numerem modelu SM-S928). Co jednak dziwne, według raportu, ten numer modelu rzekomego Galaxy Z Fold6 Ultra istnieje tylko jako wariant dla Korei Południowej, tj. jako SM-F958N, a jeszcze nie dla Europy czy USA. W związku z tym nie można wykluczyć, że składany high-end zostanie wydany wyłącznie w ojczyźnie Samsunga.

Źródło(a)

Galaxy Klub

Obraz koncepcyjny: SK, Youtube

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Samsung Galaxy Z Fold6 Ultra ponownie przedmiotem dyskusji po pojawieniu się pierwszej konkretnej wskazówki
Alexander Fagot, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)