Notebookcheck Logo

Tańszy Samsung Galaxy Fit3 z większym wyświetlaczem AMOLED już dostępny

Samsung oficjalnie zaprezentował Galaxy Fit3. (Źródło zdjęcia: Samsung)
Samsung oficjalnie zaprezentował Galaxy Fit3. (Źródło zdjęcia: Samsung)
Samsung oficjalnie wprowadził na rynek Galaxy Fit3 w Republice Korei, choć jest on już w sprzedaży w różnych krajach na całym świecie. W porównaniu do swojego poprzednika, Fit2, nowy model ma o 45% większy wyświetlacz AMOLED i nowe funkcje, takie jak wykrywanie upadku. Ponadto można go używać do śledzenia ćwiczeń i dobrego samopoczucia.
Wearable Launch

Opaska fitness Samsung Galaxy Fit3 została oficjalnie wprowadzona na rynek w Republice Korei. Zaprezentowany wcześniej w tym rokunowy model jest już w sprzedaży w różnych krajach na całym świecie. Najnowsze urządzenie z serii Fit ma 40 mm (~ 1,6 cala) wyświetlacz AMOLED, o 45% większy niż Fit2.

Fit3 jest również stosunkowo lekki, waży 18,5 g (~ 0,65 uncji) i jest wodoodporny do 5ATM z klasą pyłoszczelności i wodoodporności IP68, co oznacza, że nadaje się do pływania. Samsung sugeruje, że urządzenie może wytrzymać do 13 dni między ładowaniami, a funkcje szybkiego ładowania pozwalają osiągnąć 65% naładowania w pół godziny; warto zauważyć, że szybka ładowarka jest sprzedawana osobno. Monitor fitness może być używany do rejestrowania szerokiej gamy sportów i monitorowania zdrowia snu i poziomu stresu. Inne nowe funkcje serii Fit to wykrywanie upadku i Emergency SOS, które pomagają w razie wypadku. Ponadto, Fit3 można wykorzystać do zdalnego sterowania kamerą smartfona. Urządzenie jest dostępne w kolorze szarym, srebrnym i różowego złota.

Samsung ogłosił, że Galaxy Fit3 trafi do sprzedaży w Republice Korei 3 kwietnia w cenie 80 000 wonów (~59 USD). Klienci w krajach UE, takich jak Austria, mogą nabyć urządzenie do noszenia za 69 euro, a w RPA produkt jest sprzedawany za R 1,295. Urządzenie jest również w sprzedaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich za 199.00 AED oraz w Hongkongu za HK$498. Nie jest jasne, kiedy Fit3 oficjalnie pojawi się w innych krajach europejskich. Ci w USA mogą być rozczarowani, gdy dowiedzą się, że Samsung ogłosił, że nie wprowadzi urządzenia na rynek w tym kraju.

(Źródło obrazu: Samsung)
(Źródło obrazu: Samsung)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Tańszy Samsung Galaxy Fit3 z większym wyświetlaczem AMOLED już dostępny
Polly Allcock, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)