Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Z Fold6: Leaker potwierdza wagę, wymiary i istnienie modelu Ultra

Galaxy Z Fold6 ma być zarówno smuklejszy, jak i lżejszy niż Galaxy Z Fold5. (Źródło: Samsung)
Galaxy Z Fold6 ma być zarówno smuklejszy, jak i lżejszy niż Galaxy Z Fold5. (Źródło: Samsung)
Pojawiły się nowe przecieki z typowo wiarygodnego źródła, zapewniające lepszy wgląd w wymiary nadchodzącego flagowego składanego telefonu Samsunga, Galaxy Z Fold6.
Android Foldable Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone

Więcej szczegółów na temat Galaxy Z Fold6 wyciekły w ciągu ostatnich kilku tygodni. Składany smartfon klasy premium zadebiutuje na Unpacked pod koniec roku, ale nowe przecieki ujawniły teraz informacje na temat jego fizycznych wymiarów.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Ice Universe, Samsung Galaxy Z Fold6 ma być zauważalnie lżejszy od swojego poprzednika. Mówi się, że składany telefon waży 239 g, czyli tyle samo co OnePlus Openi o 14 g lżejszy niż zeszłoroczny Galaxy Z Fold5. W rzeczywistości uczyniłoby to Galaxy Z Fold6 jednym z najlżejszych składanych urządzeń na rynku - tylko zauważalnie lepszym od nowego Vivo X Fold3.

Galaxy Z Fold6 będzie również dość smukły, ze złożoną grubością 12,1 mm i rozłożoną grubością 5,6 mm. To sprawiłoby, że Z Fold6 byłby szczuplejszy niż zarówno OnePlus Open, jak i Google Pixel Fold po rozłożeniu. Ponadto Z Fold6 ma posiadać 7,6-calowy ekran wewnętrzny o proporcjach 7:6 oraz 6,3-calowy ekran zewnętrzny o proporcjach 22:9. Oba wyświetlacze mają mieć ulepszone rozdzielczości w porównaniu do Galaxy Z Fold5.

Na koniec, potwierdzając ostatnie doniesieniaice Universe wydaje się potwierdzać istnienie Galaxy Z Fold6 Ultra, który będzie znajdował się powyżej standardowego Galaxy Z Fold6. Doniesienia na temat planów Samsunga dotyczących linii były sprzeczne, ale wszystko wskazuje na to, że pojawi się dodatkowy model Galaxy Z Fold6, prawdopodobnie planowany do wprowadzenia na rynek jeszcze później w tym roku niż standardowy.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Samsung Galaxy Z Fold6: Leaker potwierdza wagę, wymiary i istnienie modelu Ultra
Ricci Rox, 2024-04- 4 (Update: 2024-04- 4)