Notebookcheck Logo

AOKZOE A2 Ultra zapowiedziane jako nowy handheld do gier jeszcze w tym roku

Kolejną premierą AOKZOKE będzie AOKZOE A2 Ultra, AOKZOE A2 na zdjęciu. (Źródło zdjęcia: AOKZOE)
Kolejną premierą AOKZOKE będzie AOKZOE A2 Ultra, AOKZOE A2 na zdjęciu. (Źródło zdjęcia: AOKZOE)
AOKZOE ujawniło swoje zamiary zaoferowania nowego handhelda do gier po wydaniu AOKZOE A2 w grudniu ubiegłego roku. AOKZOE A2 Ultra, który pojawi się jeszcze w tym roku, będzie czwartym handheldem do gier firmy po AOKZOE A1, AOKZOE A1 Pro i AOKZOE A2.
Gaming Handheld

Mamy zaledwie kilka miesięcy do 2024 roku. Niemniej jednak pojawiło się już wiele wysokiej klasy handheldów do gier, w tym długo oczekiwany Orange Pi Neo. Ponadto AYANEO, GPD i One-Netbook oferują odświeżone wersje istniejących systemów AMD Ryzen 8000 "Hawk Point", ostatnio w postaci ONEXPLAYER 2 Pro.

Z kolei AOKZOE milczy od czasu wprowadzenia na rynek modelu AOKZOE A2 pod koniec 2023 roku. W oparciu o nowy post Weibo, firma planuje wypuścić w tym roku wiele urządzeń. Jednak do tej pory nakreśliła tylko jedno, które nazwała AOKZOE A2 Ultra.

Niestety, AOKZOE nie udostępniło żadnych innych szczegółów na temat AOKZOE A2 Ultra, takich jak to, czym będzie się różnić od AOKZOE A1 Pro i AOKZOE A2. Z jednej strony, AOKZOE A2 Ultra może po prostu zamienić Ryzen 7 7840U który zasila AOKZOE A2 na Ryzen 7 8840U. Gdyby tak było, to AOKZOE A2 Ultra może oferować wyższą wydajność w grach kosztem niskiej wydajności TDP. Z drugiej strony, VideoCardz teoretyzuje, że "Ultra" w AOKZOE A2 Ultra może oznaczać obecność procesora Intel Core Ultra "Meteor Lake", który ma rywalizować z MSI Claw.

(Źródło obrazu: AOKZOE)
(Źródło obrazu: AOKZOE)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > AOKZOE A2 Ultra zapowiedziane jako nowy handheld do gier jeszcze w tym roku
Alex Alderson, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)