Notebookcheck Logo

OPPO Find X6 Pro ma mieć jaśniejszy wyświetlacz niż iPhone 14 Pro Max i Samsung Galaxy S23 Ultra

Find X5 Pro miał premierę około roku temu (Źródło: OPPO)
Find X5 Pro miał premierę około roku temu (Źródło: OPPO)
Seria OPPO Find X6 przyniesie mnóstwo sprzętu i funkcji premium, kiedy się pojawi. Find X6 Pro, w szczególności, będzie oferował wiodący w swojej klasie wyświetlacz, przynajmniej, z nowymi przeciekami wskazującymi na maksymalną jasność wyższą niż nawet iPhone 14 Pro Max i Galaxy S23 Ultra.
Android Leaks / Rumors Smartphone

OPPO przygotowuje swoją kolejną linię flagowych smartfonów, serię Find X6do premiery. Liczne przecieki w ciągu ostatnich kilku miesięcy ujawniły design i sprzęt telefonów premium, a nowy przeciek teraz przechylił OPPO Find X6 Pro, aby zastąpić wszystkich rywali w jednym aspekcie.

Jak ujawniono przez chińskich tipsterów Ice Universe i Digital Chat Station, wydaje się, że OPPO Find X6 Pro zadebiutuje z najjaśniejszym ekranem AMOLED zobaczyć na smartfonie jeszcze. Tak, nawet jaśniejszym niż wyświetlacze w iPhone 14 Pro Max i Samsung Galaxy S23 Ultra. Według Ice Universe, wyświetlacz Find X6 Pro będzie w stanie osiągnąć szczytowe wartości jasności na północ od 2400 nitów. W porównaniu, obecny mistrz, Apple's iPhone 14 Pro Maxosiąga 2000 nitów. Galaxy S23 Ultra osiąga tylko 1750 nitów, podobnie jak S22 Ultra przed nim.

Oczywiście, wartości szczytowe jasności powiedzieć tylko jedną stronę historii, z telefonów tylko kiedykolwiek udaje się osiągnąć te szczyty w określonych warunkach. To będzie bardziej interesujące, aby zobaczyć, jak OPPO Find X6 Pro wyświetlacz sprawiedliwy w stosunku do swoich rywali w świecie rzeczywistym. Będziemy pewni, że ujawnimy nasze ustalenia na ten temat, gdy tylko flagowiec zostanie uruchomiony i dostaniemy go do recenzji.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OPPO Find X6 Pro ma mieć jaśniejszy wyświetlacz niż iPhone 14 Pro Max i Samsung Galaxy S23 Ultra
Ricci Rox, 2023-03- 7 (Update: 2023-03- 7)