Notebookcheck Logo

Data premiery serii OPPO Find X6 oficjalnie ustalona na koniec marca 2023 roku

Oficjalny sneak peek na Find X6 Pro. (Źródło: OPPO)
Oficjalny sneak peek na Find X6 Pro. (Źródło: OPPO)
OPPO w końcu uznało miesiące przecieków i spekulacji, potwierdzając, że wkrótce wypuści następców serii flagowych smartfonów Find X5 Android. Ogłoszenie obejmuje tantalizującą wskazówkę na temat projektu nowego modelu Pro, a także pierwsze oficjalne próbki z jego nowego garbu tylnego aparatu marki Hasselblad. Może to również umieścić międzynarodową dostępność z powrotem na stole.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone

OPPO ogłosiło w końcu datę, w której zadebiutują jego kolejne mobilne flagowce, potwierdzając długo zapowiadane Find X6 Pro potwierdzając przy okazji długo zapowiadane zmiany w wyglądzie Find X6 Pro. Nowy, prawdopodobnie premium-tierowy smartfon nie został jeszcze ujawniony w całości, jednak jego okrągły garb aparatu, z kwadratowy obiektyw w jego dolnej połowie, jak przewidywano jest teraz w widoku w OEM artystycznych nowych zdjęć teaserowych.

Oficjalne rendery określają również tan skórzane wykończenie dla reszty widocznego tylnego panelu, tym samym ewentualnie dopasowując two-tone wygląd z wcześniejszego wycieku. Wydaje się, że OPPO dodała metaliczny pierścień wokół garb aparatu, z ciekawym akcentem w postaci kropki na dole, jako ostateczny szlif.

Find X6 Pro jest, odpowiednio, teraz reklamowany jako "wideo flagowiec" z teleobiektywem teleobiektywem zdolnym do "rozdzielania światła i cienia", a klip wideo ma pokazać, co to znaczy.

The 2023 Android urządzenie ma również nową stronę pre-order aby przejść z tych teaserów, choć nadal jest głównie nieaktywny i cagey o tym, co będzie ujawnić z wyprzedzeniem (opcje kolorów? "Stay tuned". Konfiguracje pamięci RAM/pamięci masowej? "Stay tuned". Możliwość wielu wariantów? "Stay tuned").

W tej kwestii, tj X6, a putative waniliowy model napalony do rock zupełnie inny styl, brakuje tej samej obecności na stronie internetowej OPPO tak daleko. To, jak OEM nowej stronie uruchomienia czyta "Znajdź X6 seria", gdy Google-tłumaczone, jest trochę dziwne.

Następnie ponownie, że ten sam tytuł również najwyraźniej idzie na czytanie "World Premiere", kiedy seria X6 jest obecnie uważa się, że być sprzedawane w Chiny tylko w 2023 roku. Być może będziemy mieli okazję przekonać się o tym na pewno 21 marca br o 14:00 czasu pekińskiego (07:00 CET), kiedy to X6 Pro i wszelkie jego wariacje zadebiutują w nowo zaplanowanym terminie.

Kup OnePlus 11 na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Data premiery serii OPPO Find X6 oficjalnie ustalona na koniec marca 2023 roku
Deirdre O'Donnell, 2023-03-17 (Update: 2023-03-17)