Notebookcheck Logo

OPPO Find N2 Flip cena w Indiach wkrótce zostanie ujawniona

Find N2 Flip. (Źródło: OPPO)
Find N2 Flip. (Źródło: OPPO)
OPPO ogłosiło rozszerzenie globalnej dostępności dla swojego pierwszego w historii składanego smartfona typu clamshell, Find N2 Flip. Potencjalny zabójca Samsunga Galaxy Z Flip4 trafia w następnej kolejności do Indii, choć jego cena na tym rynku nie została jeszcze ujawniona. Tymczasem jego główny rywal pozostaje w tym samym kraju w punkcie ~1000 dolarów.
5G Android Foldable Launch Smartphone Storage

Strona Znajdź N2 Flip jest jednym z bardzo małej liczby składanych smartfonów dostępnych na wielu rynkach i jest jedynym, który posiada zamykanym poziomo formą i wysokiej klasy procesorem MediaTek Dimensity 9000+ na szczycie tego. Teraz ma przynieść swoją praktycznie unikalną kolekcję specyfikacji na rynek indyjski.

OPPO's flagowiec pierwszej generacji będzie miał praktycznie cały kraj dla siebie pod względem 2022 clamshells na jego March 13, 2023 debiut - gdyby nie Galaxy Z Flip4, czyli. Jego obecność sprawi, że najnowsze ujawnienie ceny N2 Flip będzie tym bardziej interesujące, że został on wypuszczony, aby skutecznie konkurować ze swoim Samsung rywalem na innych rynkach.

Flip4, z drugiej strony, pozostaje uparcie w terytorium premium w Indiach w tej chwili, teraz w cenie 89,999 INR (~ US $ 1,100) dla modelu bazowego 8GB RAM/128GB pamięci wewnętrznej. OPPO będzie prawdopodobnie wyda indyjskie jednostki Find N2 Flip z podobnymi specyfikacjami, i w kolorach takich jak fioletowy i czarny, aby boot.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OPPO Find N2 Flip cena w Indiach wkrótce zostanie ujawniona
Deirdre O'Donnell, 2023-03- 7 (Update: 2023-03- 7)