Notebookcheck Logo

Plotka | Samsung Galaxy Tab S8 FE ma zadebiutować obok Galaxy S23 FE jeszcze w tym roku

Galaxy S23 FE ma dołączyć do rodziny S23 jeszcze w tym roku. (Źródło: Samsung)
Galaxy S23 FE ma dołączyć do rodziny S23 jeszcze w tym roku. (Źródło: Samsung)
Młyn plotek ostatnio wahał się w kierunku Galaxy S23 FE jest pewnikiem w tym roku. Nowy przeciek rzekomo ujawnił, kiedy dokładnie zadebiutuje ten telefon klasy premium. Wydaje się, że jest on przygotowywany do wprowadzenia na rynek wraz z Galaxy Tab S8 FE.
Android Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone Tablet

W obecnej sytuacji wygląda na to, że Samsung mimo wszystko wprowadzi na rynek Galaxy S23 FE w tym roku. Firma zadebiutowała S21 FE w styczniu i wydaje się, że pominęła S22 FE na rzecz debiutując S23 FE później w tym roku. Nowy przeciek ujawnił teraz więcej informacji na temat tego, kiedy "tani" telefon premium zostanie wprowadzony na rynek.

Według RGcloudS, Samsung przygotowuje Galaxy S23 FE do sierpniowej premiery. Przypuszczalnie, Galaxy S23 FE zadebiutuje na drugim wydarzeniu Unpacked Samsunga w tym roku, obok ciężkich hitów, takich jak Galaxy Z Fold5 i Galaxy Z Flip5. Wcześniejszeraporty z Korei wcześniejsze doniesienia z Korei mówiły o sierpniowej lub wrześniowej premierze urządzenia, a to wydaje się zgodne z tymi twierdzeniami.

Oprócz Galaxy S23 FE, RGcloudS twierdzi również, że Galaxy Tab S8 FE zadebiutuje na tym samym wydarzeniu. The Tab S7 FEzostał wprowadzony na rynek w maju 2021 roku i należy mu się następca. Powszechnie oczekuje się, że seria Galaxy Tab S9 zadebiutuje na Unpacked obok wspomnianych foldables. Zasadne byłoby kwestionowanie prawdziwości tego przecieku, ponieważ Samsung może nie chcieć debiutować serii Tab S9 i Tab S8 FE na tym samym wydarzeniu. W każdym razie Galaxy Tab S8 FE ma podobno nosić numer modelu "SM-X506B", i może być wyposażony w chipset MediaTek oraz ekran LCD.

Źródło(-a)

Pricecompare

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Samsung Galaxy Tab S8 FE ma zadebiutować obok Galaxy S23 FE jeszcze w tym roku
Ricci Rox, 2023-03- 6 (Update: 2023-03- 6)