Notebookcheck Logo

OPPO Pad 2 i Enco Free3 mają pojawić się obok serii Find X6

Pad 2 został uczyniony oficjalnym. (Źródło: OPPO)
Pad 2 został uczyniony oficjalnym. (Źródło: OPPO)
OPPO zapowiedziało, że jego najnowsze flagowe smartfony Android w końcu ujrzą światło dzienne jeszcze w marcu 2023 roku. To jednak nie wszystko - OEM właśnie potwierdził również istnienie Pad 2, czyli pozornie równie premium nowego tabletu. Jego premiera odbędzie się podczas tego samego wydarzenia produktowego, podobnie jak najnowszych słuchawek Enco Free-series TWS.
Accessory Audio Tablet Leaks / Rumors Wearable

OPPO odnosi się teraz do swojego nadchodzącego 21 marca 2023 roku konferencję prasową jako "Find X6 series World Premiere"; jednakże, OEM potwierdził również, że jest jeszcze więcej do tego wydarzenia niż premiera potencjalnie wiodących w klasie "wideo flagowych" smartfonów.

Producent OEM poszedł naprzód i udostępnił stronę z zamówieniami wstępnymi na Pad 2 w ramach okazji. Tablet "flagowiec roku" jest więc teraz ujawnione (nieco nieoczekiwanie) jako wyglądający dokładnie jak OnePlus Pad, choć jest wykończony w Nebula Gray lub Light Feather Gold zamiast zielony.

The Pad 2 może być zarezerwowane z 256 GB pamięci wewnętrznej, że tylko wzrasta do 512 GB z 12 GB pamięci RAM, a nie 8. Reszta specyfikacji tabletu pozostają nieznane w tym czasie, jednak, jak również jego cena; szczegóły, które nie zatrzymały się szacowane ~53,000 rezerwacji dla każdego z tabletu 6 SKUs tak daleko.

OPPO jest również teasing Pad 2 w stacji dokującej klawiatury (który rzeczywiście ma fizyczne klawisze) i rysika, które mogą, ale nie muszą być dodatkowymi zakupami. Jest jeszcze coś nowego, co można dodać do zamówienia na tablet: nowe TWS earbuds.

Firma przyjmuje też rezerwacje na te Enco Free3s, choć ich specyfikacja i cena pozostają na razie tajemnicą. Ich nowe świeże zielone lub białe colorways, być może wybrany, aby przejść z nowym "Bamboo Raw Natural Good Sound" tagline, są tam tak daleko, jednak.

Kupić kilka Enco Buds 2 na Amazon India

Nadchodzące pąki Enco Free3. (Źródło: OPPO)
Nadchodzące pąki Enco Free3. (Źródło: OPPO)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OPPO Pad 2 i Enco Free3 mają pojawić się obok serii Find X6
Deirdre O'Donnell, 2023-03-17 (Update: 2023-03-17)