Notebookcheck Logo

OPPO Pad 2 ma mieć premierę z nową "inteligentną" klawiaturą i piórem

Nowy przeciek dotyczący OPPO Pad 2. (Źródło: Digital Chat Station via Weibo)
Nowy przeciek dotyczący OPPO Pad 2. (Źródło: Digital Chat Station via Weibo)
Druga generacja tabletu od marki OPPO jeszcze nie pojawiła się, ale jest już wspierana przez źródło często w wiedzy, aby poprawić swój poprzednik w zakresie UX. Teraz, Pad 2 uważa się, aby to zrobić z nowym rysikiem niestandardowych, jak również stojak, który jest przedstawiony jako mający unikalny skręt na zwykłej wbudowanej klawiatury.
Accessory Android Leaks / Rumors Tablet

Słynny leakster Digital Chat Station najwyraźniej ma mało miłości do oryginalnego OPPO Pad lub jego Air odpowiednik, umieszczając je jako "półprodukty" Android tablety w nowym poście na Weibo. Ich rzekomo nadchodząca kolejna generacja, z drugiej strony, może być zupełnie czymś innym.

The OPPO Pad 2 jest obecnie malowany jako wersja OnePlus Pad z innym procesorem w swoich obecnych przeciekach przedpremierowych. Według do Digital Chat Station, jego "doświadczenie bardzo się poprawiło" z nowym pióro ("OPN2201") i stacją dokującą z klawiaturą.

Akcesoria są przedstawione na obrazie, który może być materiałem promocyjnym (ponieważ obejmuje również smartfon z legendąFind X6' wyświetlany obok tabletu) w niemal ręcznie rysowanym stylu - które, co dziwne, przedstawiają ten ostatni z gładzikiem, ale bez poszczególnych klawiszy.

Potem znowu, jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, czy ta "inteligentna klawiatura dotykowa" dla 'OPPO Pad 2' naprawdę uruchomi jako jakiś rodzaj nowa brać na jego kategoria.

OPPO Pad Air jest dostępny na Amazon Niemcy

Ekosystem OPPO Pad rzekomo rośnie przed premierą. (Źródło: Digital Chat Station via Weibo)
Ekosystem OPPO Pad rzekomo rośnie przed premierą. (Źródło: Digital Chat Station via Weibo)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OPPO Pad 2 ma mieć premierę z nową "inteligentną" klawiaturą i piórem
Deirdre O'Donnell, 2023-03-14 (Update: 2023-03-14)