Notebookcheck Logo

Premiera Amazon Echo Spot (2024) z nowym wyglądem, lepszym dźwiękiem i 44% zniżką na premierę

Amazon ponownie wprowadza na rynek Echo Spot, ale z mniejszym wyświetlaczem. (Źródło zdjęcia: Amazon)
Amazon ponownie wprowadza na rynek Echo Spot, ale z mniejszym wyświetlaczem. (Źródło zdjęcia: Amazon)
Sprzedaż Amazon Echo Spot została wstrzymana pięć lat temu, a teraz Amazon ponownie wprowadza na rynek kompaktowy inteligentny głośnik domowy ze zintegrowanym ekranem dotykowym i sterowaniem głosowym Alexa. Z okazji premiery, nowy Echo Spot objęty jest znaczną 44% zniżką.
Audio Smart Home Launch

Amazon Echo Spot został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2018 roku, ale został wycofany w następnym roku. Pięć lat później Amazon prezentuje nowy model, który w zasadzie wygląda jak Echo Pop, ale górna połowa frontu została zastąpiona prostokątnym ekranem dotykowym o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 320 x 240.

To sprawia, że wyświetlacz jest znacznie mniejszy niż okrągły ekran Echo Spot pierwszej generacji, ale pozwoliło Amazonowi zainstalować skierowany do przodu głośnik o średnicy 44,5 milimetra, co obiecuje lepszy dźwięk. Echo Spot (2024) jest sprzedawany głównie jako budzik, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę jego kompaktowy format. Ekran dotykowy nie tylko wyświetla zegar i nadchodzące alarmy, ale także pozwala użytkownikom kontrolować inteligentne urządzenia domowe, przeglądać prognozę pogody lub wyświetlać wpisy w kalendarzu.


Oprócz ekranu dotykowego, na pokładzie znajduje się również sterowanie głosowe za pośrednictwem Amazon Alexa do sterowania inteligentnym głośnikiem. Mikrofony można wyciszyć za pomocą przycisku na górze, aby zapewnić prywatność. Muzyka może być również przesyłana strumieniowo do Echo Spot (2024) przez Bluetooth. Urządzenie ma układ ARM MediaTek MT8519, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci masowej i obsługuje WiFi 5, zarówno 2,4 GHz, jak i 5 GHz.

Cena i dostępność

Amazon Echo Spot (2024) jest dostępny w cenie RRP wynoszącej 79,99 USD. Jednak w okresie poprzedzającym Amazon Prime Day, nowy Echo Spot jest oferowany członkom Prime za jedyne 44,99 USD. Inteligentny głośnik domowy dostępny jest w kolorze czarnym, białym lub niebieskim.


Źródło(n)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Premiera Amazon Echo Spot (2024) z nowym wyglądem, lepszym dźwiękiem i 44% zniżką na premierę
Hannes Brecher, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)