Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy S24 FE wyciek wskazuje na rozczarowującą konfigurację aparatu

Galaxy Mówi się, że S24 FE będzie wyposażony w ten sam aparat główny, co jego poprzednik (źródło obrazu: Samsung [edytowane])
Galaxy Mówi się, że S24 FE będzie wyposażony w ten sam aparat główny, co jego poprzednik (źródło obrazu: Samsung [edytowane])
Pojawiło się wiele przecieków na temat Samsunga Galaxy S24 FE, a najnowsza plotka rzuca światło na konfigurację aparatu tego niedrogiego flagowca. Mówi się, że będzie wyposażony w ten sam główny aparat, co zwykły S24, który był również taki sam jak S23 i S23 FE.
Galaxy S Android Smartphone Leaks / Rumors

Samsung S24 FE nadchodzi i jeśli chodzi o plotki, może wylądować późną jesienią. Jednak biorąc pod uwagę obecne postępy w przeciekach, nadchodzący niedrogi flagowiec może zostać opóźniony do początku przyszłego roku. Ale telefon jest zdecydowanie na etapie rozwoju. Tak przynajmniej wynika z niedawno pojawiła się wersja testowa One UI sugeruje.

Niemniej jednak, nowy przeciek na temat S24 FE sugeruje, że niedrogi flagowiec Samsunga może rozczarować pod względem aparatu. Mówi się, że jest on wyposażony w ten sam główny czujnik, który można znaleźć w zwykłym Galaxy S24, który miał również ten sam aparat, co S23 i S23 FE(dostępny na Amazon). Oznacza to, że możemy nie zobaczyć aktualizacji w stosunku do ostatniego smartfona FE.

Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ Samsung zazwyczaj ponownie wykorzystuje te same komponenty w wielu generacjach telefonów. Jeśli szukają Państwo szczegółów tego aparatu, jest to 50 MP sensor o rozmiarze 1/1,57 cala i pikselach 1,0 μm. Galaxy S24, z tą samą jednostką jako głównym sensorem, uzyskał wynik 133 punkty w benchmarku aparatów smartfonów DxOMark, zajmując 43. pozycję w globalnym rankingu.

Chociaż może nie być ulepszenia w stosunku do S23 FE w dziale aparatów, jedna z poprzednich plotek sugerowała, że nadchodzący S24 FE będzie wyposażony w Snapdragon 8 Gen 3 w niektórych regionach i Exynos 2400 w innych. Oba są ulepszeniami w stosunku do poprzednika, który był wyposażony w Snapdragon 8 Gen 1 lub Exynos 2200.

Wcześniejsza plotka sugerowała również, że możemy zobaczyć Samsunga wprowadzającego Galaxy S24 FE z większym niż zwykle rozmiarem ekranu. Ponieważ drugie tegoroczne wydarzenie Unpacked jest tuż za rogiem, więcej szczegółów na temat nadchodzącego niedrogiego flagowca może pojawić się w nadchodzących tygodniach.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Samsung Galaxy S24 FE wyciek wskazuje na rozczarowującą konfigurację aparatu
Abid Ahsan Shanto, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)