Notebookcheck Logo

ZenScreen Smart MS27UC: ASUS prezentuje "pierwszy inteligentny monitor Google TV", który może służyć jako monitor biurowy 4K

ASUS reklamuje ZenScreen Smart MS27UC jako monitor biurowy, który pełni funkcję kompaktowego smart TV. (Źródło zdjęcia: ASUS)
ASUS reklamuje ZenScreen Smart MS27UC jako monitor biurowy, który pełni funkcję kompaktowego smart TV. (Źródło zdjęcia: ASUS)
ASUS przygotowuje kolejny produkt z serii ZenScreen. Obok ZenScreen Duo OLED MQ149CD, ZenScreen Smart MS27UC to monitor 4K, który może pełnić funkcję Smart TV po zakończeniu pracy.
Smart Home Monitor

Kilka dni temu informowaliśmy Państwa o ZenScreen Duo OLED MQ149CDprzenośnym monitorze, który koncentruje się na parze 14-calowych wyświetlaczy OLED. ASUS ma jednak w zanadrzu kolejny produkt ZenScreen, który został zaprojektowany z myślą o zupełnie innych zastosowaniach. W szczególności zaprezentował ZenScreen Smart MS27UC, urządzenie, które opisuje jako "pierwszy inteligentny monitor Google TV".

W komunikacie prasowym podkreślono również, że ZenScreen Smart MS27UC ma 5 W głośniki dostrojone przez Harman Kardon, bezprzewodową łączność z wyświetlaczem i to, co określa jako "wieloplatformowe przesyłanie strumieniowe na żywo". Bazując na poniższym obrazku, ta ostatnia obejmuje między innymi usługi takie jak Amazon Prime Video i Netflix, a także Disney+ i YouTube. Co więcej, monitor posiada wejścia wideo DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 i USB Type-C, z których to ostatnie obsługuje również 90 W Power Delivery.

Co więcej, monitor integruje Bluetooth 5.0, dodatkowe porty USB i dwuzakresowe Wi-Fi, a także pełny dostęp do sklepu Google Play za pośrednictwem Android 11 dla Android TV. Co więcej, ZenScreen Smart MS27UC posiada ukrytą półkę do przechowywania urządzeń peryferyjnych. Zasadniczo ZenScreen Smart MS27UC to monitor IPS o przekątnej 27 cali. ASUS potwierdził, że panel obsługuje również rozdzielczość 4K (UHD). Inne specyfikacje monitora pozostają jednak na razie nieznane, podobnie jak data premiery i ceny.

(Źródło obrazu: ASUS)
(Źródło obrazu: ASUS)
(Źródło obrazu: ASUS)
(Źródło obrazu: ASUS)
(Źródło obrazu: ASUS)
(Źródło obrazu: ASUS)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > ZenScreen Smart MS27UC: ASUS prezentuje "pierwszy inteligentny monitor Google TV", który może służyć jako monitor biurowy 4K
Alex Alderson, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)