Notebookcheck Logo

Asus ROG Mjolnir zawiera baterię 768 Wh, cztery gniazda i USB-C w obudowie młotka

Asus pakuje baterię 768 Wh w obudowę w kształcie młotka. (Zdjęcie: Asus)
Asus pakuje baterię 768 Wh w obudowę w kształcie młotka. (Zdjęcie: Asus)
ROG Mjolnir ma zapewnić nieprzerwane dostawy przenośnego zasilania, jako że gigantyczny power bank w kształcie młota jest podobno w stanie zasilać wieżę gamingową z kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 4080 przez całą godzinę.
Gaming Accessory

Nieprzerwane banki energii są zwykle używane w domu do zasilania komputera przez krótki czas, również w przypadku przerw w dostawie prądu, aby nie utracić danych. Asus niedawno zaprezentował ROG Mjolnir na targach Computex, odpowiedni zasilacz do podróży, ponieważ urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby było szczególnie łatwe w transporcie dzięki zintegrowanemu uchwytowi.

Dzięki dwóm portom USB-C, z których jeden może zapewnić do 100 watów, a drugi maksymalnie 65 watów mocy, a także trzem portom USB-A, które mogą ładować urządzenia o mocy do 10 watów każdy, ROG Mjolnir może być z łatwością używany jako gigantyczny power bank. Asus zainstalował również cztery gniazda, które można wykorzystać między innymi do zasilania wieży do gier i monitora. Mówi się, że bateria o pojemności 768 Wh zapewnia wystarczającą ilość energii do zasilania wysokiej klasy komputera stacjonarnego do gier przez godzinę.

 

 


ROG Mjolnir posiada duży wyświetlacz, który pokazuje szczegóły trwających procesów ładowania oraz pozostały poziom naładowania baterii. Innym praktycznym aspektem jest to, że ROG Mjolnir ma zintegrowaną podkładkę ładującą Qi do bezprzewodowego ładowania smartfonów, podczas gdy uchwyt młotka można wyjąć i używać jako latarki, która jest automatycznie ładowana w podstawie. Asus podkreśla, że bateria potrzebuje tylko 10 milisekund, aby uruchomić się w przypadku zaniku zasilania, a ROG Mjolnir można ładować za pomocą dostępnego osobno panelu słonecznego.

Cena i dostępność

Asus nie potwierdził jeszcze żadnych szczegółów dotyczących ceny lub dostępności ROG Mjolnir.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Asus ROG Mjolnir zawiera baterię 768 Wh, cztery gniazda i USB-C w obudowie młotka
Hannes Brecher, 2024-06- 5 (Update: 2024-06- 5)