Notebookcheck Logo

Pixel Watch 3: Pierwsze spojrzenie na kolejny smartwatch Google wyciekło do sieci

Wygląda na to, że Google utrzyma swój dotychczasowy język projektowania smartwatchy przez co najmniej kolejną generację. (Źródło zdjęcia: @OnLeaks & 91mobiles)
Wygląda na to, że Google utrzyma swój dotychczasowy język projektowania smartwatchy przez co najmniej kolejną generację. (Źródło zdjęcia: @OnLeaks & 91mobiles)
Google ma jeszcze trochę czasu na zastąpienie Pixel Watch 2. W międzyczasie typowo wiarygodny przeciek nie tylko ujawnił, jak będzie wyglądał Pixel Watch 3, ale także zasugerował, że Google w końcu zastosuje również cieńsze ramki wyświetlacza.
Android Google Pixel Smartwatch Wearable Leaks / Rumors

@OnLeaks i 91mobiles ponownie nawiązały współpracę, aby opublikować nowy zestaw renderowanych obrazów opartych na CAD. Tym razem para przedstawiła pierwsze spojrzenie na Pixel Watch 3, mniej więcej cztery miesiące przed jego spodziewaną premierą. Dla kontekstu, Google wprowadziło nowe smartwatche wraz z flagowymi wersjami smartfonów Pixel w ciągu ostatnich dwóch lat. W związku z tym wydaje się prawdopodobne, że firma oficjalnie zaprezentuje Pixel Watch 3 wraz z serią Serii Pixel 9która obecnie składa się z czterech modeli, w tym następcy Następca Pixel Fold.

Krótko mówiąc, istnieją minimalne różnice konstrukcyjne między Pixel Watch 2 (obecnie 289,99 USD na Amazon) i Pixel Watch 3. Na przykład, ten ostatni zachowuje okrągły wyświetlacz umieszczony we wklęsłej szklanej obudowie, dając wrażenie konstrukcji bez ramki. Podobnie, umiejscowienie cyfrowej korony, dodatkowego przycisku fizycznego i gniazda głośnika pozostaje niezmienione, podobnie jak opatentowany przez Google system szybkiego zwalniania paska zegarka.

(Źródło zdjęcia: @OnLeaks i 91mobiles)
(Źródło zdjęcia: @OnLeaks i 91mobiles)

Dla porównania, Pixel Watch 3 ma mieć 14 mm grubości, co czyni go o 1,7 mm grubszym niż jego poprzednik. Według @OnLeaks i 91mobilesnowy smartwatch mierzy jednak 40,79 x 40,73 mm, co nieco różni się od wymiarów 41 x 41 mm Pixel Watch 2. Biorąc pod uwagę, że para twierdzi, że Google będzie nadal zawierać 1,2-calowy wyświetlacz, wydaje się, że Pixel Watch 3 ma cieńsze ramki niż poprzednie modele Pixel Watch, choć nie w takim stopniu, jak sugerują renderowane obrazy @OnLeaks i 91mobiles.

Proszę zauważyć, że żaden z nich nie dostarczył równoważnych obrazów renderowania plotek o 45 mm Pixel Watch 3. Niemniej jednak oczekuje się, że oba modele będą zawierać układ ultraszerokopasmowy (UWB) do użytku z systemem Google Find My Device, a także nowy chipset. Co więcej, Pixel Watch 3 prawdopodobnie po raz pierwszy zaprezentuje standardową wersję Wear OS 5. Dla porównania, podczas gdy nadchodzący Samsung Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra mają zadebiutować w lipcu, będą one obsługiwać mocno spersonalizowaną wersję Wear OS 5 o nazwie One UI Watch 6.

(Źródło zdjęcia: @OnLeaks i 91mobiles)
(Źródło zdjęcia: @OnLeaks i 91mobiles)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Pixel Watch 3: Pierwsze spojrzenie na kolejny smartwatch Google wyciekło do sieci
Alex Alderson, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)