Notebookcheck Logo

Edytor Google Magic jest dostępny na większej liczbie urządzeń Android

Dostępność Google Magic Editor rozszerza się (Źródło: Google Store)
Dostępność Google Magic Editor rozszerza się (Źródło: Google Store)
Po tym, jak w zeszłym miesiącu trafił na starsze Pixele, Google Magic Editor jest teraz dostępny dla szerszej gamy urządzeń, w tym telefonów Samsung Android. Bezpłatną wersję tego narzędzia można znaleźć w najnowszej wersji aplikacji Zdjęcia Google. Google wypuściło Magic Editor wraz z serią Pixel 8 niecały rok temu.
Android Smartphone Software

Ponieważ funkcje i narzędzia oparte na sztucznej inteligencji pojawiają się wszędzie w świecie mobilnym, nadszedł czas, aby Google Magic Editor stał się dostępny na większej liczbie urządzeń. Wprowadzony na rynek w październiku ubiegłego roku wraz z Pixel 8 jest generatywnym narzędziem fotograficznym opartym na sztucznej inteligencji, które umożliwia użytkownikom łatwe wykonywanie operacji, takich jak kadrowanie, zmiana położenia zarówno obiektów, jak i ludzi lub zwierząt, zmiana rozmiaru, regulacja oświetlenia i inne.

Podczas gdy użytkownicy Pixels i ci, którzy nabyli plan Google One Premium, mogą korzystać z Magic Editor bez żadnych ograniczeń, narzędzie to nie jest całkowicie takie samo na urządzeniach innych niż Google. Podczas gdy dobrą stroną jest to, że żadna z jego możliwości nie jest ograniczona, złą jest to, że tylko 10 zdjęć może być zapisywanych każdego miesiąca przez darmowych użytkowników, którzy zdecydują się skorzystać z jego dostępności.

Użytkownicy Zdjęć Google, którzy nie widzą monitu Magic Editor, powinni upewnić się, że korzystają z najnowszej wersji programu. Na dzień dzisiejszy najnowsza wersja jest oznaczona jako 6.85 dla większości użytkowników. W moim przypadku jest to 6.86.0, ale wygląda na to, że nie są jeszcze dostępne żadne funkcje Magic Editor. Ci, którzy chcą jak najszybciej uzyskać Magic Editor, mogą obecnie pobrać 128 GB Google Pixel 8 za 549 USD na Amazon zamiast 699 USD, dzięki hojnemu rabatowi w wysokości 21 procent.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Edytor Google Magic jest dostępny na większej liczbie urządzeń Android
Codrut Nistor, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)