Notebookcheck Logo

Google wprowadza nowe funkcje do Pixel 8 Pro, Pixel Tablet i Pixel Watch 2 z najnowszym Feature Drop

Google twierdzi, że wprowadził nowe funkcje do wszystkich swoich najnowszych urządzeń Pixel wraz z najnowszym Feature Drop. (Źródło obrazu: Google)
Google twierdzi, że wprowadził nowe funkcje do wszystkich swoich najnowszych urządzeń Pixel wraz z najnowszym Feature Drop. (Źródło obrazu: Google)
Google wprowadziło nowy Feature Drop dla wszystkich swoich najnowszych urządzeń Pixel, w tym Pixel 8, Pixel Fold i Pixel Tablet. Czerwcowy Feature Drop dodaje Gemini Nano, Pixel VPN by Google i przewodowe wyjście wyświetlacza dla urządzeń Pixel 8.
Android Google Pixel Smartphone Tablet Smartwatch Software

Google ogłosił szczegóły nowego Feature Drop dla urządzeń Pixel, w tym Pixel Fold (obecnie 799,66 USD odnowiony na Amazon). Czerwcowy Feature Drop obejmuje również Pixel Watch i Pixel Watch 2 z Pixel Watch 3 zbliża się na horyzoncie. W poście na blogu https://blog.google/products/pixel/pixel-feature-drop-june-2024/firma wyjaśnia, że wprowadziła integrację konta PayPal z Portfelem Google na Pixel Watch i Pixel Watch 2ale tylko w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowo Pixel Watch 2 obsługuje teraz funkcję wykrywania kolizji samochodowych, która wcześniej była dostępna wyłącznie dla smartfonów Pixel. Co więcej, wpis na blogu wspomina o dodaniu "odświeżenia" Google Home, którego pełne szczegóły opisaliśmy w zeszłym tygodniu. To samo dotyczy Tabletu Pixelktóry może teraz wyświetlać odpowiednie powiadomienia dzwonka do drzwi po zadokowaniu, aby odzwierciedlić funkcjonalność Nest Hub.

(Źródło obrazu: Google)
(Źródło obrazu: Google)
(Źródło obrazu: Google)
(Źródło obrazu: Google)

Prawdopodobnie największe zmiany tym razem dotyczą stosu produktów Google dla smartfonów Pixel. Na przykład, w końcu można podłączyć smartfon Pixel do zewnętrznego wyświetlacza za pośrednictwem portu USB typu C bez uciekania się do korzystania z oprogramowania w wersji beta lub obejść. Niestety, ta funkcja jest kompatybilna tylko z Pixel 8a, Pixel 8 i Pixel 8 Pro.

Co więcej, nowa funkcja jest w rzeczywistości przewodowym dublowaniem wyświetlacza, a nie pełnym trybem pulpitu, który Google może zadebiutować jeszcze w tym roku pod adresem Android 15. Co więcej, zrzut funkcji z czerwca 2024 r. wprowadza Gemini Nano do Pixel 8a i Pixel 8, a także Pixel VPN by Google dla serii Pixel 7 i Pixel Fold Pixel Fold zastępując VPN by Google One. Proszę zobaczyć Wpis na blogu Google aby uzyskać więcej informacji.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Google wprowadza nowe funkcje do Pixel 8 Pro, Pixel Tablet i Pixel Watch 2 z najnowszym Feature Drop
Alex Alderson, 2024-06-12 (Update: 2024-06-12)