Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy S24 Ultra: Pierwsze plakaty promocyjne wykryte na wolności i dalsze wskazówki dotyczące nowych funkcji wideo

Plakat promocyjny Samsung Galaxy S24 Ultra w wysokiej rozdzielczości jest już dostępny online. (Zdjęcie za pośrednictwem @sondesix, edytowane)
Plakat promocyjny Samsung Galaxy S24 Ultra w wysokiej rozdzielczości jest już dostępny online. (Zdjęcie za pośrednictwem @sondesix, edytowane)
Nowy rok przynosi nowe materiały dla pierwszych fanów flagowców Galaxy S24. Oficjalne plakaty promocyjne następcy Galaxy S23 Ultra zostały zauważone na wolności, bardzo wysokiej rozdzielczości zdjęcie Galaxy S24 Ultra można znaleźć w Internecie, a przeciek potwierdza dwie nowe ekscytujące funkcje wideo w następnym flagowym aparacie Samsunga.
Android Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone

Ostatnie kilka godzin przyniosło wiele kolejnych wskazówek i przecieków na temat następcy Galaxy S23 Ultra (dostępnego tutaj na Amazon), który powoli, ale zdecydowanie jest wycofywany. Nawet w niektórych oficjalnych sklepach Samsunga, Galaxy S24 Ultra pojawił się już w formie wczesnych plakatów promocyjnych, które można zobaczyć na przykład w Brazylii:

Plakat promocyjny w wysokiej rozdzielczości dostępny w Internecie

Pewien zaradny fan technologii zeskanował również kod QR widoczny na powyższym plakacie promocyjnym i udało mu się uzyskać wczesne, bardzo wysokiej rozdzielczości spojrzenie na Galaxy S24 Ultra, które osadziliśmy dla Państwa poniżej. W tłumaczeniu z portugalskiego napis brzmi "Z mocą Galaxy AI", co wyraźnie nawiązuje do przyszłego skupienia się Samsunga na sztucznej inteligencji. Nawiasem mówiąc, znaczenie słowa "Samsung" w języku koreańskim jest symbolizowane przez trzy gwiazdy, które prawdopodobnie będą coraz bardziej widoczne jako logo sztucznej inteligencji Samsunga w przyszłości.

Zdjęcie promocyjne Samsung Galaxy S24 Ultra w bardzo wysokiej rozdzielczości. (Zdjęcie za pośrednictwem @sondesix)
Zdjęcie promocyjne Samsung Galaxy S24 Ultra w bardzo wysokiej rozdzielczości. (Zdjęcie za pośrednictwem @sondesix)

Nowe funkcje wideo: 4K120 i zoomowanie przy 4K60

Mówiliśmy już Państwu przed końcem roku że Samsung testuje obecnie, czy nagrywanie w zwolnionym tempie 4K przy 120 klatkach na sekundę może być reklamowane jako funkcja wraz z premierą Galaxy S24 Ultra. Teraz niektórzy użytkownicy X potwierdzili odniesienie do funkcji 4K120 za pomocą zrzutów ekranu z aplikacji aparatu Samsung. Czy faktycznie będzie to dostępne w One UI 6.1, dopiero się okaże, ale Ice Universe po raz kolejny potwierdził, że przynajmniej będzie możliwe przełączanie między ogniskowymi (tj. "zoom") przy 4K60 podczas nagrywania, co obecnie nie działa na Galaxy S23 Ultra.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Samsung Galaxy S24 Ultra: Pierwsze plakaty promocyjne wykryte na wolności i dalsze wskazówki dotyczące nowych funkcji wideo
Alexander Fagot, 2024-01- 2 (Update: 2024-01- 2)