Notebookcheck Logo

CEO Samsunga: Galaxy Seria S22 może również otrzymać funkcje Galaxy AI

Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra mogą również korzystać z niektórych funkcji Galaxy AI, zasugerował dyrektor generalny Samsung MX TM Roh. (Zdjęcie: Samsung)
Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra mogą również korzystać z niektórych funkcji Galaxy AI, zasugerował dyrektor generalny Samsung MX TM Roh. (Zdjęcie: Samsung)
Wiele funkcji i usług Galaxy AI uruchomionych wraz z Galaxy S24 zostanie wkrótce wprowadzonych na flagowce Galaxy z 2023 roku dzięki aktualizacji One UI 6.1. W zestawie znajduje się również Galaxy S23 FE, który w rzeczywistości oparty jest na chipsecie Galaxy S22. Według CEO Samsung MX, TM Roh, istnieje szansa, że starsze telefony Galaxy, takie jak seria Galaxy S22, również skorzystają z niektórych funkcji Galaxy Ai w przyszłości.
Android Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone

Koniec marca zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim data dystrybucji aktualizacji One UI 6.1która, jak oficjalnie potwierdzono, pojawi się pod koniec miesiąca dla Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5tablet Galaxy Tab S9-i Galaxy S23 FE. Dzięki temu niektóre z nowych funkcji Galaxy AI zostaną również zmodernizowane, które zostały po raz pierwszy wprowadzone na początku roku dla Galaxy S24, Galaxy S24+i Galaxy S24 Ultra(dostępne na Amazon), takie jak asystenci Circle to Search, Browsing i Note, a także narzędzia do edycji wideo i zdjęć wspierane przez Generative AI.

Zaskakujące było zobaczenie Galaxy S23 FE - telefonu, który w rzeczywistości wykorzystuje tę samą technologię, co europejska seria Galaxy S22 (Exynos 2200) - na liście obsługiwanych urządzeń. Jeśli więc funkcje Galaxy AI działają z nim, technicznie nie powinno być problemu z dostarczeniem użytkownikom Galaxy S22 aktualizacji Galaxy AI. Dokładnie to zasugerował dyrektor generalny Samsung Mobile Experience Tae-moon Roh podczas ostatniego spotkania z inwestorami. Jak widać z poniższego oświadczenia, jest to obecnie testowane wewnętrznie w Samsungu, ale funkcje Galaxy AI dla Galaxy S22 i innych nie zostały jeszcze potwierdzone.

Galaxy AI dąży do hybrydowej sztucznej inteligencji, która łączy nie tylko sztuczną inteligencję opartą na chmurze, ale także technologię sztucznej inteligencji na urządzeniu, na którą duży wpływ ma wydajność sprzętu. Aby stworzyć sztuczną inteligencję na urządzeniu, która uwzględnia te ograniczenia sprzętowe, potrzeba wielu wysiłków. Inwestowane są zasoby i wysiłki. Stopniowo przygotowujemy plany wsparcia w pełni rozwiniętego doświadczenia Galaxy AI. S23 oraz produkty Fold i Flip wydane w zeszłym roku zostaną zaktualizowane o sztuczną inteligencję, a my przeprowadzamy wiele przeglądów poprzednich modeli.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > CEO Samsunga: Galaxy Seria S22 może również otrzymać funkcje Galaxy AI
Alexander Fagot, 2024-03-21 (Update: 2024-03-21)