Notebookcheck Logo

Kamera Samsung Galaxy S24 Ultra ma oferować niespodziankę popularną wśród flagowców Sony Xperia

Według przecieku Ice Universe, kamera Samsunga Galaxy S24 Ultra w końcu zaoferuje opcję wideo 4K120 znaną z flagowców Sony Xperia. (Zdjęcie za pośrednictwem Walmart, edytowane)
Według przecieku Ice Universe, kamera Samsunga Galaxy S24 Ultra w końcu zaoferuje opcję wideo 4K120 znaną z flagowców Sony Xperia. (Zdjęcie za pośrednictwem Walmart, edytowane)
Długo na to czekaliśmy, ale może to stać się rzeczywistością na początku 2024 roku! Zgodnie z niedawną wskazówką od zwykle bardzo wiarygodnego przecieku, Galaxy S24 Ultra ma mieć funkcję, która nie została jeszcze ujawniona, a którą wiele osób naprawdę docenia na przykład w Sony Xperia 1 V.
Android Camera Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone

Czy wszystko na temat Galaxy S24 jest już znane? Być może nie. Samsung może nadal mieć dla nas niespodziankę 17 stycznia 2024 roku, jeśli chcemy wierzyć najnowszemu oświadczeniu znanego leakera Ice Universe. Według jego postu na X (dawniej Twitter) dziś wieczorem następca Galaxy S23 Ultra (dostępny tutaj na Amazon) w końcu zaoferuje więcej niż nagrania 4K przy 60 fps.

W szczególności flagowy aparat z Korei Południowej będzie również w stanie nagrywać filmy 4K120, funkcja, która od dawna jest standardem w segmencie kamer akcji i jest również popularna we flagowych modelach Sony Xperia, takich jak Xperia 1 V. Ostatnio Nubia reklamowała również opcję 4K120 w obecnym flagowcu Snapdragon 8 Gen 3 Nubia Z60 Ultra ze wszystkimi trzema czujnikami aparatu. Obecnie nie wiadomo, czy Samsung aktywuje również opcję wysokiej jakości zwolnionego tempa dla wszystkich ogniskowych Galaxy S24 Ultra i czy będą jakieś ograniczenia czasowe nagrywania.

W każdym razie kamerzyści będą bardziej zadowoleni z Galaxy S24 Ultra w porównaniu do jego poprzednika. W Galaxy S23 Ultra nie było możliwości przełączania się między obiektywami podczas nagrywania wideo 4K60, co według wcześniejszych przecieków ma się również zmienić w nowej generacji. 4K120 samo w sobie nie jest nowością w segmencie smartfonów - w OnePlus 9 Pro był już do tego zdolny - ale funkcja ta była stosunkowo rzadka. Jeśli Samsung rzeczywiście włączy tę funkcję w Galaxy S24 Ultra, co nie zostało jeszcze potwierdzone, z pewnością wysłałoby to wiadomość do reszty branży.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Kamera Samsung Galaxy S24 Ultra ma oferować niespodziankę popularną wśród flagowców Sony Xperia
Alexander Fagot, 2023-12-31 (Update: 2023-12-31)