Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy S24, S24+ i Galaxy S24 Ultra: Lista akcesoriów i wiele wskazówek na temat nowych funkcji Galaxy AI Zoom

"Zoom z Galaxy AI nadchodzi" to teaser Samsunga dla serii Galaxy S24 w USA. Listę akcesoriów można już znaleźć w Internecie.
"Zoom z Galaxy AI nadchodzi" to teaser Samsunga dla serii Galaxy S24 w USA. Listę akcesoriów można już znaleźć w Internecie.
W USA Samsung aktywnie promuje nowe funkcje zoomu, które będzie oferować Samsung Galaxy AI, a przecieki podają kilka przykładów. Na przykład 10-krotny zoom ma rzekomo zapewniać lepszą jakość niż Galaxy S23 Ultra, pomimo 5-krotnego teleobiektywu. W międzyczasie kupujący mogą zapoznać się z oficjalną ofertą akcesoriów Samsunga w sklepie z akcesoriami, takimi jak etui ochronne w wielu wariantach i kolorach.
Android Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone

To już nie potrwa długo. We Francji można już "grać, aby wygrać" Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra, a promocja potwierdza niektóre z przecieków dotyczących cen w euro. Sprzedaż serii oficjalnie rozpocznie się 17 stycznia 2024 r., a sklep internetowy Mobilefunktóry zwykle bardzo szybko oferuje akcesoria, ma już długą listę oficjalnych produktów Samsunga dla następców Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra.

Oprócz prostych silikonowych etui dostępne będą na przykład przezroczyste etui, etui z osłoną, etui portfelowe Smart View, etui z uchwytem stojącym, etui garniturowe i etui ze skóry wegańskiej. Poniższe zdjęcia pochodzą z wcześniejszego wycieku przez @passionategeekz i nie mogły zostać zweryfikowane jako "oficjalne etui Samsung". Jednak standardowe silikonowe etui dla Galaxy S24 Ultra prawdopodobnie będzie wyglądać mniej więcej tak, chociaż opcje kolorystyczne mogą nie być do końca poprawne. Według Mobilefun, w przypadku modelu Ultra można spodziewać się co najmniej ciemnofioletowego, jasnozielonego, białego, żółtego i jasnoszarego.

Samsung już sprzedaje Galaxy AI Zoom w USA

Oprócz szerokiej gamy etui ochronnych, lista akcesoriów obejmuje również niektóre ochraniacze ekranu i rysiki S-Pens dla następcy Galaxy Note. Jeśli chodzi o samą serię Galaxy S24, kilka niespodzianek jest jeszcze w zanadrzu, według przecieku. Każdy, kto odwiedzi amerykańską stronę Samsunga znajdzie tradycyjną stronę rezerwacji, a także zwiastuny nowych funkcji zoomu.

Galaxy Funkcje AI Zoom, lepszy 10-krotny zoom niż w Galaxy S23 Ultra

W ostatnich postach na X, przecieki takie jak Ahmed Qwaider opisują, czego użytkownicy mogą się spodziewać. Na przykład, użycie nowego 5-krotnego teleobiektywu do nagrywania wideo 8K jest podobno możliwe. 10-krotny zoom będzie również obsługiwany w przyszłości dzięki funkcji "Single Take" firmy Samsung. Mówiąc o 10-krotnym zoomie: pomimo tego, że obiektyw ma tylko 5-krotne powiększenie optyczne, jakość 10-krotnego zoomu jest podobno bardzo wysoka, według Ahmeda na X. Chiński przeciek Ice Universe idzie o krok dalej i obiecuje "lepszą jakość 10-krotnego zoomu" niż Galaxy S23 Ultra w ostatnim tweecie.

Wyższa jakość nowego teleobiektywu może być również wykorzystywana do zdjęć portretowych, które są obsługiwane przez 1x, 2x, 3x i 5x zoom. Oprócz aplikacji aparatu, niektóre nowe funkcje AI z serii Galaxy S24 również stały się znane. Na przykład w przyszłości powinno być możliwe spowolnienie filmów w aplikacji Galeria (funkcja zwolnionego tempa) bez konieczności korzystania z edytora wideo, a także powinno być możliwe kompresowanie filmów bezpośrednio w Galerii. Funkcja "Browsing Assist" (prawdopodobnie tylko w przeglądarce Samsunga) może najwyraźniej tłumaczyć i podsumowywać wybrane treści - klasyczne funkcje generatywnej sztucznej inteligencji.

Samsung już aktywnie promuje nowe funkcje Galaxy AI Zoom w kamerach z serii Galaxy S24, przynajmniej w USA.
Samsung już aktywnie promuje nowe funkcje Galaxy AI Zoom w kamerach z serii Galaxy S24, przynajmniej w USA.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Samsung Galaxy S24, S24+ i Galaxy S24 Ultra: Lista akcesoriów i wiele wskazówek na temat nowych funkcji Galaxy AI Zoom
Alexander Fagot, 2024-01- 6 (Update: 2024-01- 6)