Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy S24 Ultra straci ważny, unikalny punkt sprzedaży według przecieków

Przeciek kilkakrotnie sugeruje, że Samsung chce pozbyć się 10-krotnego teleobiektywu w Galaxy S24 Ultra. (Zdjęcie: Samsung, edytowane)
Przeciek kilkakrotnie sugeruje, że Samsung chce pozbyć się 10-krotnego teleobiektywu w Galaxy S24 Ultra. (Zdjęcie: Samsung, edytowane)
To może być horror dla fanów Samsunga, jeśli prawdą jest to, co znany przeciek już kilkakrotnie sugerował. Według tej plotki, Galaxy S24 Ultra straci dość ważny, unikalny punkt sprzedaży w porównaniu do swoich rywali, zwłaszcza w dziale aparatów. Nadal nie jest jasne, czy będzie odpowiedni zamiennik.
Android Galaxy S Smartphone Leaks / Rumors

Nie jest jeszcze pewne, czy rzeczywiście tak się stanie, ale kontrowersyjny i często dość wiarygodny przeciek Ice Universe już kilkakrotnie wskazywał, że Samsung najwyraźniej chce wstrzymać bardzo ważną funkcję ostatnich trzech flagowców Galaxy S z Galaxy S24 Ultra: 10-krotny teleobiektyw.

Dzięki 10-megapikselowemu czujnikowi 1/3,52 cala zapewnia naprawdę użyteczne zdjęcia tylko w świetle dziennym, ale był to wyjątkowy punkt sprzedaży od czasu Galaxy S21 Ultra z 2021 roku i prawdopodobnie może zostać całkowicie zniesiony po Galaxy S23 Ultra. Przeciek po raz pierwszy zasugerował to na X (dawniej Twitter) kilka dni temu, ale potem usunął swój post ponownie i ogłosił, że najpierw chce uzyskać bardziej wiarygodne informacje.

Teraz jednak odpowiedni tweet (patrz poniżej) pojawił się ponownie na osi czasu "kotów" X, który ponownie podkreśla, że w Galaxy S24 Ultra najwyraźniej zabraknie aparatu z 10-krotnym zoomem. To, czym Samsung planuje go zastąpić - jeśli informacja jest w ogóle poprawna - nie jest jeszcze znane. Obecnie uważa się za pewne, że 3-krotny teleobiektyw zostanie zmieniony na bardziej nowoczesny 50-megapikselowy czujnik i będzie również dobrze służył jako teleobiektyw z 5-krotnym zoomem, coraz częściej mówi się także o 200-megapikselowych sensorach aby symulować większy zakres zoomu za pomocą kadrowania.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Samsung Galaxy S24 Ultra straci ważny, unikalny punkt sprzedaży według przecieków
Alexander Fagot, 2023-09-19 (Update: 2023-09-19)