Notebookcheck Logo

Przewidywalnie wysoka cena Sony Xperia 1 VI nadchodzi według nowych plotek

Cena Sony Xperia 1 VI będzie prawdopodobnie równie zniechęcająca, jak w przypadku jej poprzedników. (Źródło zdjęcia: @OnLeaks/Android Headlines - edytowane)
Cena Sony Xperia 1 VI będzie prawdopodobnie równie zniechęcająca, jak w przypadku jej poprzedników. (Źródło zdjęcia: @OnLeaks/Android Headlines - edytowane)
Nowa plotka na temat Sony Xperia 1 VI pojawiła się w odniesieniu do ceny nadchodzącego flagowego smartfona. Nowe modele Xperia 1 są często wypuszczane z oszałamiająco wysokimi cenami i wydaje się, że tego samego można się spodziewać po modelu 2024, który powinien pojawić się w maju.
Smartphone Leaks / Rumors

Nieco pobieżna, ale wciąż wiarygodna plotka na temat Sony Xperia 1 VI która koncentruje się na potencjalnej cenie urządzenia. Według źródła https://sumahodigest.com/?p=29544, wydaje się, że cena Xperii 1 VI na Tajwanie może "spaść o kilka punktów procentowych" (tłumaczenie maszynowe). Zanim jednak fani Xperii na rynkach takich jak USA, Wielka Brytania i Europa zaczną krzyczeć z radości z powodu potencjalnego pojawienia się nowej Xperii 1 tańsza niż jej poprzednicy, oferowana jest liczba w dolarach tajwańskich i nie jest ona niska.

Rzekomy fragment kodu, który jest teraz uszkodzonym obrazem w źródle plotek, zawierał liczbę 39 990 TWD (~ 1227 USD). Zakładając, że jest to cena Sony Xperia 1 VI na Tajwanie, może to oznaczać wzrost lub spadek ceny w zależności od źródła, któremu Państwo wierzą proszę wierzyć. Zgłoszono jednak, że Sony Xperia 1 V(dostępna na Amazon) została wydana za 41 990 TWD, więc cena 39 990 TWD za 2024 Xperia 1 oznaczałaby spadek ceny o -4,76%.

Jeśli zignorować wiele zmiennych: plotka może być fałszywa, fakt, że TWD spadł w stosunku do USD w ciągu ostatnich 12 miesięcy itp. i po prostu mieć nadzieję na najlepsze, nawet obniżka o 4,76% za telefon, który na pierwszy rzut oka nie wygląda na zbyt duży przeprojektowanie nadal pozostawia chwilę do namysłu przed dokonaniem zakupu. Sony Xperia 1 V Sony Xperia 1 V kosztowała 1399 USD / 1299 GBP w momencie premiery, więc cena Xperii 1 VI wynosząca 1330 USD / 1235 GBP raczej nie zachęci nowych nabywców, a szanse na to, że flagowiec z 2024 roku przynajmniej dorówna cenie premiery poprzednika, jeśli nie ją przekroczy.

"Plotka" przetłumaczona maszynowo. (Źródło zdjęcia: via SumahoDigest)
"Plotka" przetłumaczona maszynowo. (Źródło zdjęcia: via SumahoDigest)

Źródło(a)

SumahoDigest (po japońsku)

Obraz zwiastuna (edytowany): @OnLeaks & Android Nagłówki

Price comparison

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Przewidywalnie wysoka cena Sony Xperia 1 VI nadchodzi według nowych plotek
Daniel R Deakin, 2024-04-27 (Update: 2024-04-27)